Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családon belüli bántalmazás...

Családon belüli bántalmazás esetén?

Figyelt kérdés

Van egy szomszédom akivel jóban vagyok,beszélgetünk...Mostanában egyre többször láttam őket és a kisfiát monoklival. Tegnap este halottam hogy veszekedés van náluk,arra sétáltam és láttam hogy a férje veri a feleségét a gyerek meg ordít és az anyját akarta védeni. Amikor meglátta a férje hogy ott vagyok abbahagyta és bement. Kijött hozzám a kapuba a nő,szabadkozott. Kérdeztem mit tegyek? Hívjak rendőrt vagy mit csináljak? Azt mondta ne mert semmit sem csinálnak a rendőrök.


Kertem hogy jöjjenek be hozzám,alufjanak nálam a gyerekkel. Hajnalig beszélgettünk és elmesélte hogy egy éve megy ez az egész,nem tud mit csinalni mert ha gyámügy megtudja elveszik a gyereket,pénze nincs mert a férje nem engedi dolgozni. Anyaotthonban nincs hely.


A szívem megszakad értük.

Gondoltam adok pénzt nekik egy albérletre hogy vidékre tudjanak költözni ahol nem találja meg a férje.

Hogyan segíthetnék.


2021. júl. 24. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
10-es, ha fontosabb lenne, akkor nem hagyta volna el, amint segítséget kapott. Undorító ez az áldozat hibáztatás. Sokan pont ezért nem mernek segítséget kérni, mert szégyellik amiben vannak.
2021. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

6-os, 10-es, te nem vagy normális. Konkrétan az apa a hibás, nem a nő.

Mondjuk megnézném, hogy te hova menekülnél egy bántalmazó kapcsolatból pénz, munka és lakás nélkül egy gyerekkel.

2021. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A hideg is kirázott, ahogyan olvastam a történetet. Nagyon sajnálom, hogy ezt át kellett élnetek/élniük. Ritka jó ember vagy! Remélem az anyuka és a gyerek sorsa mellett a Tiéd is szépen alakul.


Mi újság azóta?

2023. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!