Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mennyire normalis? Emiatt...

Ez mennyire normalis? Emiatt rossz ember lennek?

Figyelt kérdés
Soha nem szerettem kulonosen a gyerekeket. Aztan lett egy kislanyom, aki mar 2 eves es imadom, szeretem. Parom szerint, hogy lett sajat gyerekem, biztos nem fogom tobbet ezt gondolni es erezni. De a helyzet valtozatlan. Ugyanugy nem szeretem oket es idegesitenek is pl. mikor jatszoteren vagyunk. Ez normalis?
2021. júl. 25. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rajongtam soha a gyerekekért, ennek ellenére szerettem volna sajátot. A lányom már 2,5 éves, imádom, nem bántam meg. Viszont vhogy én sem igazán bírom a többi gyereket. Különösebb bajom nincs velük, de némelyik nagyon idegesítő. Csak a lányom miatt járok közösségbe, amúgy nem vágyom más gyerekek társaságára. Nem tudom én sem, hogy ez normális-e, azért írtam le, hogy evvel nem vagy egyedül.
2021. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én sem szeretem mások gyerekeit, és a nevelési stílusukat sem.

Vannak, akiket elviselek és vannak, akiket nézni se bírok, inkább elmegyek onnan.


Ettől még a sajátjaimnak jó anyja tudok lenni.

2021. júl. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok
2021. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele. Van 2 gyerekem, mind a 2t imádom, de a másokét még most se mindig tudom elviselni. Már azért picit máshogy állok hozzájuk, nem idegesítenek annyira, mint régen, sőt, van, akiket cukinak is találok - általában a gyerekeimmel egykorúakat.
2021. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a sógornőm és a barátnőm is azt mondta, hogy mielőtt lett gyerekük imádta az összes gyereket, de amióta megszülettek nem szereti őket, más gyerekei idegesítik.

Tehát te, aki előtte sem voltál oda értük teljesen normálisan érzel, hiszen még abból is kiveszett az érzés szülés után akiben volt.

2021. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem normális és gyógyszert kell rá szedni. Tök mindegy nem? A lényeg, hogy a sajátodat szereted! Nem kell hülyeségeken rágódni..
2021. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz ember a lényeg hogy a sajátodat szeresd nekem nincs gyerekem de az unokatesómnak igen hozzá közel állók de a többi gyerek nekem is az idegeimre megy
2021. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szerettem őket. Majd lett egy gyerek es azota egy ket kivrtellel semmi turelmem mas gyerekehez. A sajatom untig eleg :)
2021. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyerekekkel nincs bajom, csak ha szülő is ott van mert akkor a legtöbb nem normális, szülő nélkül sokkal. kezelhetőbbek.
2021. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!