Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tartjátok felesleges...

Nem tartjátok felesleges lépésnek a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűbb rögtön a vécére és elkerülni az újabb átszoktatást? Mivel jobb a bili?

2021. júl. 29. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
De, ugyanúgy, mint az itatópoharat meg a kiborulás mentes tálkát. Felesleges rászoktatni valamire, amitől aztán át kell szoktatni másra. Egyik ilyen köztes megoldást sem alkalmaztam a gyerekeimnél.
2021. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát én szívesen vécére szokattam volna, de nem volt rá vevő. Mert arra nem tudott magától ráülni. Viszont nem olyan nagy dolog átszokatni. Bölcsibe kicsi vécé van amire rá tud ülni. Egyből rákapott. Egy idő után itthon is csak a vécére ment
2021. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Egy bilin stabilabban ül a gyerek, nem fèl, hogy beleesik. Lehet vinni magaddal. Mivel alacsony, meg tudja magàt tamasztani a làbàval. Biliből olyan formàjùt veszel, ami a gyereknek kènyelmes, a wc csèszèt nem valószínű, hogy cserèlnèk àtmeneti kènyelmi okbòl.
2021. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is annak tartottam. Vettünk szűkítős deszkát meg kissámlit, és azt használták kezdettől fogva.
2021. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi csak szűkítős deszkát használtunk mindkét gyereknél.
2021. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
De, 4 gyerekem van es soha nem volt bilink.
2021. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mindegy. Ha egy gyerek rászokorr a bilire, onnan már sima ügy a wc, mert ugyan az a lényege. Itt azon van a hangsúly, hogy érezze a szükségletet és ne a pelusba menjen.
2021. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én azért hallottam néhány történetet, ahol nem ment olyan egyszerűen az átszoktatás. Ezt gondoltam elkerülni.
2021. júl. 29. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Megpróbálhatod, de mint az én példám is mutatja (2 válasz) nem biztos hogy a gyerek partner lesz
2021. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, akkor gyerek függő. Nekem egyik gyerekemnél se tűnt fel, hogy át kéne szoktatni. Elkezdtük a bilire szoktatást. Amikor már többé-kevésbé ment, néha mondtam, hogy most üljön a wc-re (szűkítővel). Aztán vegyesben használta. Így nem volt konkrétan átszoktatás. Egy idő után mondtam, hogy már ne a bilibe, és ennyi volt a bilinek.
2021. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!