Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 évesen csak arra tudok...

20 évesen csak arra tudok gondolni, hogy babát akarok? Miért van ez?

Figyelt kérdés

20 és fél éves vagyok. Egy ideje, főleg mióta kapcsolatban élek állandóan azon jár az agyam, hogy babát szeretnék. Szinte irigykedve nézem az utcán babakocsit toló nőket meg azokat akik kisgyereket visznek kézenfogva. Ha csak egy fotón látok egy cuki, husi babát szinte elsírom magam a meghatódottságtól.

Még ésszerű lenne várni a babával, mert tanulok és a párommal sem élek még együtt.

Viszont szinte megbolondulok, annyira akarok egy gyereket. Tudom mivel jár ez, van 2 kistesóm akik még kisiskolások/óvódások. Én is sokat vigyáztam rájuk. Így nyilván még nem lesz, de attól érezném magam teljesnek ha lehetne gyerekem. Vagy gyerekeim.


2021. júl. 31. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Én is így voltam majd 32 lettem mire megvolt már az alap ahhoz,hogy jöhessen.
2021. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is így volt, idővel elmúlt. Nem nagyon értem magamat, mert 19-20 éves koromtól családot akartam, úgy 24től elmúlt, most 27 évesen azt érzem, hogy nem lennék kész egy babára
2021. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%

Legyen ez motivació az tanulas gyors elvegzesere :), tanulas alatt mehet az osszekoltozes, az amugy is jo teszt egy kapcsolatnak, aztan ha van munka mar 1 evig (hogy utana konnyen eltudj helyezkedni, illetve ezt meglehet szerezni tanulas alatt is ) jöhet is a kicsi.


Addig meg kitartast :D

2021. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is így voltam 23 évesen. De az akkori kapcsolatom még nagyon friss volt, ráadásul anyagilag sem álltunk rá készen. Szerintem ez a hormonoktól van. 34 évesen született meg az első gyerekem egy 10 éves kapcsolatban. Akkor álltunk úgy minden téren, hogy jöhet a baba.
2021. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is hormon 18 éves vagyok,nem volt még barátom de mégis azon jár eszem milyen jó lenne egy kis babát szülni.
2021. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen nekem is volt, szerintem a hormonok miatt van. Ennyire fiatalon én nem szülnék, se bulizni, se nyaralni nem tudsz úgy gyerek mellett, mint most, élvezd ki.
2021. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Én 21-et töltöttem mikor eldöntöttem, hogy babát szeretnék. Mondjuk nekem nem volt nehéz, mert 15 éves koromtól alapoztuk a férjemmel a megfelelő életet rá(ő idősebb). Tehát nekünk van fix munkánk, egy pici saját lakásunk, 2 autónk stb.

Ha ezek nem lettek volna, nem vágtam volna bele!

Meg mi buliztunk elég sokat is.

Letisztáztuk, addig nincs baba, amíg nincs meg minden alap dolog hozzá(pl számomra alap egy jogsi)

Ő is, és én is nélkülözve nőttünk fel…

Erre mindig azt kaptam az ismerősöktől: ó, ha mindig arra fogsz várni, hogy minden meglegyen, sosem lesz gyereketek!

Most már itt van mellettem a 3 hónapos babám, és most lettem 22. :) imádok fiatal anyuka lenni! Nehéz, de minden percét élvezem. Konkrétan kinevetnek ha azt mondom hogy most szültem egy gyereket, mert 15 évesnek tűnök.

Nem tudom miért van ez, hogy gyereket szeretnénk, de én arra ösztönöznélek, hogy alapozz meg számára mindent, és utána vágj bele, mert hát… na mindegy, nincsenek rá úgy sem szavak, hogy milyen érzés :)

2021. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, én is voltam így vele.


Most 32 évesen a gyerekvállalás gondolatától is rosszul vagyok (6-8 éve) :D, szóval jó is, hogy akkor nagy fellángolásomban nem csináltunk babát.

2021. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, meg is beszéltük a párommal, hogy esküvő után jöhet a baba rögtön. Aztán esküvő előtt egy hónappal valami kattant bennünk és azt mondtuk, még várnánk vele, kiélveznénk a házasságunkat elsőnek még kettesben. Egyébként 21 évesek vagyunk mi is. :)
2021. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Én 21 évesen szültem volt 1 év munkaviszonyom egy gyereknek nem kell palota😄
2021. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!