Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nehezen választottál keresztne...

Nehezen választottál keresztnevet a születendő gyerekednek, vagy már a fogantatás előtt megvolt a neve?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 17:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36 hetes terhes voltam ,amikor sikerült kiválasztanunk a kisfiunk nevét. Nehéz döntés volt, olyannyira, hogy az orvos tutira mondta a fiút, így lánynév nélkül mentem szülni. mindenképpen kellett egy nevet bediktálnom, ezért a kedvenc lánynevemet mondtam ,ami a páromnak nem tetszik. Szerencsére tényleg fiú lett!
2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi rég elhatároztuk, hogy a férjem nevét kapja majd (Balázs), de amikor terhes lettem már nehezen tudtam elképzelni, hogy ugyanúgy hívják, ráadásul nagyon közel lett volna a névnapja a születésnapjához. Nagyon nehezen jutottunk dűlőre, és ha a következő is fiú lesz akkor nagy bajban leszünk.

Lánynevünk több is volt, de abból sem az maradt a favorit amit régen kigondoltunk mert rájöttünk, hogy nagyon nem passzol a vezetéknévhez.

2010. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyerek koromtol tudtam, hogy Nekem lesz egy Boglarkam :)

Most 6 honapos :)

A ferjem tiltakozott ellene, de mar imadja ezt a nevet, mert elete legszebb es legjobb reszet hivjak igy ..... a kicsi lanyat:)

2010. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!