Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettetek bébikompot mostanában...

Vettetek bébikompot mostanában aminek teherbírása több 12 kg-nál?

Figyelt kérdés
Tudom nem egészséges meg stb. de most itt nem ez a baj ...
2021. aug. 3. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert kinek kell? 2.5 éves lányom 13 kg 9 hónapos kora óta jár.

Nem hiszem hogy 12 kg felett lenne olyan aki nem jár mivel az már egy nagy gyerek súlya, tehát gyártani se gyártanak.

2021. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
11.60 a 9 hósom. Így nem nagyon megy neki a felállás,még térdelget, de torna kicsi kéne pl. napi 2x15 percre gondoltam. 4.30 kg súllyal született és cicis, keveset de eszik már. Mégis így nő. 80 cm magas. Se gyümölcslevet nem iszik, csak babavizet, se semmi olyat nem kap. Inkább kis főzeléket. Torna a mászás, de kevés, kis lusti. Azt próbálom vele, hogy szemben van velem, a térdemen ül terpeszben és éneklem a gyí gyí paripát ő meg leül feláll fogom a kezét. De ha bejönne neki és szivesen menne vele, az szerintem a lábának súlyának is jó lenne.
2021. aug. 3. 16:16
 3/18 A kérdező kommentje:
A pláne hogy úgy ekkora, hogy terhesen nem jött rám egy kiló sem és figyeltem, hogy csak egészséges dolgokat egyek.
2021. aug. 3. 16:19
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Abba a szarba be nem tenném, nem akarok rosszat a gyerekemnek!
2021. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne jó, ösztönzőnek sem. Vidd tényleg tornázni, vagy valami.
2021. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellene 9 hónaposan felállnia? Nem szabad az ilyesmit erőltetni. Tornáztatás alatt szakember munkáját érted? Legfeljebb arra lenne szüksége. Ha bébikompba ülteted, akkor terheled a gerincét olyanra, amire még nem áll készen.
2021. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

12 hónapos korig ráér felállni!!

Járni meg 18 hónapos korig kell.

2021. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem véletlen nem állt még fel , mivel a gerince , csípője még nem elég erős hozzá. A mászás pont ezt készíti elő. Bőven ráér még azzal. Másszor csak, abban ösztönözd. Guríts neki labdát, autót, ami után mászhat, tegyél neki számára kedves célokat tőle pár méterre. Amennyit csak lehet legyen a padlón. A komppal csak még inkább ártasz a mozgásfejlődésének, ami amúgy teljesen rendben halad
2021. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszek. Itt mindenhol járólap van. Nem tudja mászás közben beütni úgy a fejét, hogy baja legyen? Úgy féltem. Pici de nagy ... Értitek. Ha ő burul akkor nagyot. A kiságy rácsai közé beszorul a combikája és elfordul. Veszek hálós járókát, mert a rácsvédő nem véd semmit.
2021. aug. 3. 17:01
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

A súlyának semmi köze ahhoz, hogy nem áll még fel!

Majd a saját tempójában ahogy fejlődik, erősödik, szépen fel fog állni, semmi szükség ilyen sz*rokkal “ösztönözni”.

Ha mindenképp akarsz valamit, akkor hord el tornára, ne a komp legyen neki a “torna”.

És majd ha ÖNÁLLÓAN elindul, akkor a súlygyarapodása is lelassul. A babaháj szép lassan eltűnik.

2021. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!