Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettetek bébikompot mostanában...

Vettetek bébikompot mostanában aminek teherbírása több 12 kg-nál?

Figyelt kérdés
Tudom nem egészséges meg stb. de most itt nem ez a baj ...
2021. aug. 3. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek a többiekkel, a bébikomp balesetveszélyes és az egészségre is ártalmas (ízületek, stb.). A járólapra nem tudtok letenni szőnyeget? Akár ilyen szivacsból összerakható "puzzle" szőnyeget, akár bármilyen más szőnyeget? Puhább és kényelmesebb lenne neki, és ha véletlen lekoppan a buksija, nem üti meg magát.
2021. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Hagyd békén a fiam 4.5 kg al született, 13kg volt 1 évesen, és el is indult addigra.

Bölcsiben volt egy kislányunk 9 hósan járt pedig hatalmas volt. Nincs köze a súlyhoz a mozgás fejlődésnek. A kisebb fiam 3.6 kg volt és 14 hósan indult el.

2021. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Minek akarod erőltetni a mozgásfejlődését?

Az a szar pedig igen is csak hátra vetné a fejlődésben. Neked sem kellene a gyereket így tornáztatni. Teljesen felesleges.

2021. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is járólap van mindenhol, ráadásul kisfiam nem.is mászik, hanem kúszik, attól félek egyszer kihűl a bele. 🤣

Természetesen van lent hatalmas habszivacs játszószőnyeg, szerintem direkt elkerüli. Mondjuk nem értem, hogy ütné be a fejét mászás közben a kőbe? Kisfiam már fel is ül önállóan, de soha nem ütötte még be.

Ezek szerint nem nagyon engeded a padlón mászni, pedig úgy fejlődne a legjobban, amíg magától nem áll fel, nem szabad állítani, csak ártasz vele neki.

2021. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De engedem mászni. Van 3 csomag habtapi, de azért kérdeztem mivel nagyok a helyiségek, így a szivacstól nem jut el felkapaszkodó lehetőségog, ami ösztönzi, de tegnap odatoltam a fotelt, hogy ha akar próbálkozzon. Megfogadom nem veszek kompot, nem siettetni akartam, csak attól féltem nem sikerül majd neki és egyre ducibb lesz, mert régen láttam egy kislányt, aki elhizott és 3-4 évesen is vezetgették csak. Viszont a táplálékot nem vonhatom ugye meg tőle, mert a kis agya lemaradna. Hát akkor bízzuk a természetre és az egészséges cici zöldség kombinációra. Szép napot mindenkinek! Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 4. 06:48
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem tudom hogy mennyire szereti a vízét de a gyerekem (lassan 9hós) imádja és mozog benne sokat

2021. okt. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem vettem végül. Nagyon ügyes, nincs még 1 éves de egész nap áll és próbál már fogódzkodás nélkül is. Vízben sokat mozog. Megmutattam neki hogy habozzuk fel a vizet. Én elfáradok ő még veri a vizet.
2021. okt. 14. 22:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazán jó hírek, és örülök, hogy egy gyerkőccel kevesebb használt bébikompot. Gratulálok!
2021. okt. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!