Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell lesajnálni, ahol...

Miért kell lesajnálni, ahol ugyanolyan neműk a gyerekek?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a második kislányom. Eddig szinte bárkinek mondtuk hogy kislány szinnte mindnki sajnálkozva nézet ránk. Meg megjeggyeztek, hogy nem baj, majd a harmadik fiú lesz. Honan tudjk hogy akarunk egyaltalan harmadikkat? A baratnoimnel ahol mondjukk ket fiu van, ok is ezt meselik, hogy ezeket a beszolasokat kapjak. Csak a fiu lany csalad az igazi????? Ahol ket ugyanolyan gyerek van ok mar sellejtesek?
2021. aug. 10. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk senki nem sajnálkozott mikor kiderült hogy a harmadik is kisfiú. Többen mondták hogy irigyelnek.
2021. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
4 lányunk van, soha nem is akartunk fiút. Érdekes, de mi sosem kaptunk ilyen beszólást.
2021. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
7 de akkor mégis mit kérdezzenek egy többgyerekes, kisgyerekes anyától?! A klímaváltozásról beszélgessünk, vagy az olimpiáról? Biztos sokat láttál belőle ennyi gyerek mellett. Én is szoktam olyat kérdezni, hogy jó baba-e, mert nincs más téma, a nemi arányokat nem szoktam feszegetni, hogy ne bántsak meg senkit.
2021. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg csak magukból indulnak ki.

Én lányt akartam, el se tudtam volna képzelni egy fiút. Második fiú lett és imádom, el se tudnám képzelni, hogy 2 lányom legyen.


Mondjuk nem sajnálom azokat sem, akiknek csak fiai vagy lányai vannak. De magamat sajnálnám, ha nem így alakul, hogy mindkettő van.

2021. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
13: semmit? Vagy csak annyit, hogy hogy vagyunk? Mi lesz a neve, simán hogy milyen baba, hasonlít-e a nagytesóra vagy BÁRMIT mint az ilyen kellemetlenkedő megjegyzéseket vagy ezeket az intim, tolakodó kérdéseket mint hogy van-e tejem. Érdekes amikor én beszélgetek várandós vagy kisbabás ismerőssel akkor meg tudom úgy oldani a beszélgetést, hogy ne kellemetlenkedjek. Hozzáteszem a kedvenc beszélgetésem odáig terjed, hogy -jó napot! -jó napot és mindenki megy a dolgára, nem értem, hogy minek kell egyáltalán erőltetni a beszélgetést két félidegen embernél.
2021. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én még ilyenről nem hallottam
2021. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!