Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, meddig ésszerű...

Mit gondoltok, meddig ésszerű egy férfi szempontjából a gyermekvállalás?

Figyelt kérdés
Esetemben a párom 50. évét tölti be idén. Egészségügyileg alkalmas véleményem szerint egy baba érkezéséhez, ám lelkileg nem feltétlenül vágyhat erre már. Társadalmi szinten sem épp elfogadott a késői gyermekvállalás. Vagy igen? Mit gondoltok?

#gyerekvállalás #Késői baba
2021. aug. 11. 09:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
16%

"hogy elég nagy közöttünk a korkülönbség, így ebből adódóan ez hatással lehet az ő döntésére is, ugyanis én a későbbiekben már nem vállalnék gyermeket"


Ha ö 50, akkor te hány évesen akarsz gyereket, 60..? Mert ha te vagy a fiatalabb nagy korkülönbséggel, akkor ez semmilyen hatással nincs a döntésére. Ha most nem akar gyereket, akkor később se fog.

2021. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
10-es: Annyira szomorú lennél, hogy inkább megölnéd magad és a nemlétezést választanád? Vagy tudnád szeretni, akkor is ha 80, mert esélyt adott neked az életre?
2021. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

11.


Szerintem ugorj neki mégegyszer, mert ahogy látom nem sikerült értelmezni..

2021. aug. 11. 12:05
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Én idén áprilisban vesztettem el az apukám.

A legjobb apa volt a világon.

De. 52 volt mikor születtem. A gyerek is fiatal korom az aggódással telt.

2021. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

14.


Köszönöm a válaszod, és őszinte részvétem édesapád miatt.

De ha ő és édesanyád nincs, akkor ma te sem létezel.

Ha tovább viszed a tőle tanult erkölcsi értékeket, már érdemes volt.. ❤️

2021. aug. 11. 12:36
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
Persze ezeket tudom. És hálás vagyok a sorsnak minden percért amit vele tölthettem. De én még szerencsés is vagyok, mert majdnem 91 éves volt mikor itt hagyott. Azért nem ez az átlag és jó lett volna, ha a fiam még sok mindent tanulhatott volna tőle és nem csak az öreg nehezen mozgó papára emlékezne.
2021. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16.


Teljesen megértem az érzéseid. Sajnos a sors kiszámíthatatlan, főképp manapság.

Valakinek ennyi sem adatik.

Mindesetre jó egészséget kívánok a családodnak!

2021. aug. 11. 12:45
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem tudja meddig él, ezen túl kéne lépni, imertem olyat aki 30 évesen a terhesség allatt tudta meg, hogy rákos, 6hós volt a baba mikor meghalt az anyuka. Az én szüleim korán meghaltak egy sem élt 50 ig úgymond késői gyerek voltam 36 évesen szült anyu. Nem gondoltam soha hogy jajj, mért ilyen későn (becsúsztam vérzett is mellettem 4 hós volt mire kiderült nem tudott már elvetetni) örülök, hogy élek, és 40 évesen szültem a 3.gyerekemet.
2021. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
A sors kiszámíthatatlan? Hát izé, nem annyira. Ha 50+ évesen vállal gyereket valaki, akkor borítékolható, hogy nem lesz ott a felnőtt gyereke mellett, és nem látja az unokákat felnőni, nem vehet részt az életükben.
2021. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

19.


Hol van ez leírva?

Az is lehet hogy én most kilépek a kapun és elüt egy autó...

Elfogadom az álláspontod, de én másképp vélekedek erről!

2021. aug. 11. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!