Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lesz terhes,egy prostituá...

Hogy lesz terhes,egy prostituált,mi van ha munkája közben indul meg a szülés?

Figyelt kérdés
24.hu cikke alapján,fogalmazott meg bennem a kérdés.

2021. aug. 11. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Cikket mondjuk linkelhetnel, mert igy nem annyira tiszta mire gondolsz es hiaba kerestem ra, nem talaltam meg.


Egybekent hogy lesz terhes? Valoszinuleg szednek foggatlot (mar aki), es ilyen esetben jo penzert engedik ovszer nelkul is a dolgokat, hat valahogy igy. Eleg egy kis hasmenes, hanyas, vagy kihagyott szem es maris nem mukodik jol a gyogyszer.

A kerdes masodik felet nem tudom ertelmezni. Biztos vannak ennyire beteg emberek, akik mindenorasan is dolgoznak, bar azt szeretnem hinni, hogy megse. Ha megindul a szules, mentot hiv, korhazba megy.

2021. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lesz terhes? Munkahelyi baleset😂

Kétlem, hogy megtartják, ha mégis és beindul a szülés, akkor bemegy a kórházba és megszüli. Gondolom a kuncsaft akkor nem fizeti ki.

2021. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2021. aug. 11. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2es.Munkahelyi balaset. Jót röhögtem,igazad van😂
2021. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!