Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a nők szülés után?

Miért ilyenek a nők szülés után?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm mindig ápolt,csinos és nőies volt egészen addig amíg meg nem szülte a gyereket. 4-éves a gyerek. A barátnőm egy lelakott igénytelen ember lett. Zsíros a haja,sárgák a fogai és olyan tramplin öltözik hogy szégyen. Pedig olyan szép “volt”. Szóvá is tettem ami nem tetszett persze.

Múltkor elkísértem a játszótérre és az anyukák 80%-a ugyan ilyen lelakott. Zsíros a hajuk,trampli papucsban vannak és semmi nőies nincs bennük.


Miért hagyja el egy nő így magát?



#anya #Gyerekután #Anyaélet
2021. júl. 24. 18:10
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem mindegyik olyan! Ott van a gyerek az lefoglalja őket, nem jut annyi idő magukra
2021. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Azt megértem,de akkor is elhagyta magát és ez gáz.


Más anyuka meg ad magára,igényes pl 3-gyerek melett is.

2021. júl. 24. 18:15
 3/52 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem a saját életeddel foglalkozol? Milyen barát az, aki ilyen rosszindulatú?
2021. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Nekem meg pont más tapasztalatom van. Díjak igényesebb anyukákat látok, mint amikor én szültem 97-ben
2021. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
23%
Pasi megfogva, állampolgári kötelesség teljesítve, kifújtak az életcélok, amiért érdemes lenne odafigyelni magára
2021. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
81%

Kinek kell ellenség, ha ilyen a legjobb barátnő?


Ezer oka lehet. De még az is lehet, hogy túlzol. Talán kérdezd meg, szüksége van-e segítségre, néha egy kis "énidőre". Kérdezd meg, elmenne-e fodrászhoz, vigyázol addig a gyerekre szívesen. Kicsit máshogy hangzik, mint a "de zsíros a hajad, miért hagytad el így magad".

Mit értesz "trampli" öltözet alatt? Szabadidő ruha? Vagy mégis mi? Egy gyerek mellett nem épp a ruha/szoknya, blúz és magassarkú a legjobb választás.

2021. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem tudom te milyen körökben mozogsz de én nem ezt látom hanem pont azt,hogy nagyon csinos,szép anyukák vannak a játszón csinosan,sminkben stb.Ismerek olyanokat akik lelakottak,de ők alapból sem voltak olyan nagyon nőiesek.
2021. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%

Babákkal, kisgyerekekkel foglalkozom, rengeteg anyukával találkozom, belelátok az életükbe, sokat mesélnek magukról.

A többségük nagyon is csinos, de persze vannak, akiknek ilyen olyan okokból kevés idő,energia és pénz marad magukra, emiatt nem néznek ki szupernőnek. Hidd el, hogy mindenkinek megvan a maga oka, hogy mit miért tesz.


Nekem is volt egy ilyen nagyon jó barátnőm, neki még nem volt gyereke, eljött velünk a játszóra a kis topánkájában, fehér ballonban kis retiküllel, hát nagyon kellett uralkodni magamon, hogy ne röhögjem el magam :))) Ő is okos volt, amikor mások idejét kellett beosztani, amig csak annyi dolga volt hogy 8-3-ig dolgozott. Aztán született 2 gyereke, úgy nézett ki utána mint a mosott zsar. Amikor talalkoztunk jót mosolyogtam magamban, de kibírtam, nem szóltam semmit.

2021. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
11%
“Én már anyuka vagyok nem az a dolgom hogy jól nézzek ki”
2021. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert egy gyerekkel rendesen foglalkozni idő és energia, és sokkal fontosabb, mint a kinézet.

Majd megtudod te is.

2021. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!