Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nagy családotok van?...

Milyen nagy családotok van? (Nagymama, nagypapa, unokatesók, gyerekek)

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyszülő nincs egyik oldalról se.

Illetve édesanyám apja még él, se sosem tartottuk a kapcsolatot. Sosem ismert el minket sosem érdekelte egyik unokája sem.

Szóval édesanyámék 3 vannak édestestvérek +1 féltestvér (de ki tudja mennyi van idehaza és külföldön is elpotyogtatva) aki velem egy idős.

Innen 5 unokatestvérem van.

Senkivel nem tartjuk a kapcsolatot.


Édesapámék 4 vannak testvérek.

Nekem 1 nővérem van,9 unokatestvérem van . 16 poronty van + nekem 3.Mindig van családi banzáj.

2021. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy a család, rendszeres kapcsolat csak a nagyszulokkel (mármint a férjem és az én szüleim) van, és a testvéreinkkel. Nekem van öt unokatestverem, négy velem egykorú, egy kisiskolás, és van egy nagybátyám meg egy nagynéném, de most már max évente egyszer látom őket, unokatesok közül van, akit 10 éve nem láttam (külföldön él, nem jár haza).

A gyerekeinknek nincs egy unokatestvére sem, pedig a férjemnek bátyja van, elmúlt negyven, de szerintem neki már nem is lesz gyereke, mondjuk öcsémnek se valószínű.

2021. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyszülők részemről nem élnek. Férjemnél él 2 nagypapa, 1 nagymama (ez 3 családot jelent, mert elváltak)

Anyukám egyke. Apukámnak 1 féltestvére van. Azoknak 2 gyereke, onnan is 2-2 gyerek.

Mi 3-an vagyunk testvérek, nekem 1 gyerekem van, egyik tesómnak 1 van másiknak nincs.

Férjemnek 1 testvére van, neki is 1 gyereke. Anyósomnak 1 tesója van, neki nincs gyereke. Apósomnak 1 testvére van, neki 2 gyereke van, abból az egyiknek van 1 gyereke. Ez jelenti nálunk a "bő" családot.

2021. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!