Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan nyertétek...

Szülés után hogyan nyertétek vissza az alakotokat?

Figyelt kérdés
Esetleg neten van valami torna vagy jóga videó amit ajánlani tudtok?
2016. jan. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp ez ügyben netezek és az anyatest projektet néztem ki magamnak. Elég elhivatottnak tűnik a blog írója, meglátjuk. :)
2016. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szoptatok is, ezért nem tudok diétázni, a gyerekem pedig nem alszik napközben, így este 11 körül szoktam fél órát hullahoppozni. Nekem a súlyom a régi, formálni kellene csak.
2016. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tornáztam minden 2-3. nap, 30-40 percet (saját gyakorlatsor) és napi 2*1,5 órát sétáltam a babámmal...emellett mindegy volt hogy mit ettem
2016. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Edzőterem, heti 2-3 alkalommal két óra.
2016. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 kiló jött fel a terhesség alatt. A kórházból 54 kilóval jöttem haza. Én a terhesség alatt is tornáztam és azokat a gyakorlatokat folytattam utána is, mivel a hasizmom szétnyílt nem lehetett felülésezni. Bikiniben sem látszott a különbség, de én éreztem, mert olyan furán puha volt a hasam. 5-6 hónappal később már minden a régi :)
2016. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!