Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki szokott kiscipőt...

Mindenki szokott kiscipőt venni , "meglepni" férjét, párját mikor kiderült, terhes? Én csak el akarom mondani neki miután haza jön és kész.

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tedd azt.
2021. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de ahogy látom mindenki meglepetést csinál ebből. Jobb az?
2021. aug. 13. 14:41
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy mindenki?

Max. a Facebookon látod ezt. Aki csak simán visszabújik a párja mellé, miután megcsinálta a tesztet és belesuttogja, hogy: "apa leszel", az nem rakja ki a az fb-re.

2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem csináltam hűhót köré. Hazajött, elmondtam hogy szitu van.

Kicsit csúnyán hangzik, de nem akartam egy még nem is biztos hogy velünk maradó gyermeknek vásárolgatni, emlékeket gyártani (sok babát elvesztettünk, ezért mondom csak)

2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenki.

Csináld, ahogy jónak látod.

Én se vettem, megmutattam a tesztet, és elmondtam.

2021. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Én csak megmutattam a tesztet. Egyáltalán semmit nem vettünk neki a 16. hétig. Féltem nagyon, hogy bármi ki fog derülni és nem marad majd meg, vagy el kell vetetni, ha valami súlyos baja lesz.


De mivel nekünk tervben volt, olyan hú de nagy meglepetést nem okoztam vele, tudta mikor esedékes a menstruációm és mivel elmaradt, ő is várta, hogy majd kiderül sikerült e.

2021. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Én annyira izgatott voltam, hogy ki se tudtam várni, hogy hazajöjjön. Sőt: tanár, és még azt sem tudtam kivárni, hogy szünete legyen. Felhívtam és megkértem, hogy menjen ki a teremből, de ahogy sivalkodva lemondtam, tuti, hogy hallotta a fél iskola.
2021. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
3 gyerekünk van ebből 1x volt meglepi nekem is későbbre terveztük ketteskét, de hát jönni akart, így a teszt volt nekünk a meglepi
2021. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Én megláttam a tesztet, kiléptem a nappaliba, annyit mondtam b..ssza meg aztán az első sokk után beraktuk a karácsonyfa alá a tesztet😅tervezett volt de nem akart összejönni így csak rutinból csináltam tesztet és meglepodtem hogy sikerült.
2021. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem aranyos gesztus egyébként, de én babonás vagyok, ezért nem vennék. Max anyukámnak a 12.hét után, mert tudom, hogy ő imádná az ilyesmit.
2021. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!