Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki szokott kiscipőt...

Mindenki szokott kiscipőt venni , "meglepni" férjét, párját mikor kiderült, terhes? Én csak el akarom mondani neki miután haza jön és kész.

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 14:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem mindenki vesz kiscipőt vagy bármit. Sőt, sokan ki sem teszik a Facebook-ra. Akik posztolnak róla, azok nyilván nem tesznek ki egy fotót natúrban a húgyos pálcikáról. Az snassz lenne.


Mi, földi halandók, csak megmutatjuk a pozitív tesztet a párunknak, hogy úgy néz ki az pozitív.

2021. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Én is csak kijöttem reggel a vécéből teszttel a kezemben miközben ő mittudomén talán fogat mosott épp, aztán valamit mondtam is biztos... :)
2021. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

En mikor megláttam a pozitív tesztet, ledöbbentem, bementem lesápadva a nappaliba és annyi jótt ki belőlem, hogy "úristen, gyerekünk lesz, most mit fogunk csinálni"


Mindezt 4 év próbálkozás után, a 4. lombik eredményeként. 😁

2021. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Oh, vannak ennél cifrábbak is! Egyszer itt azt olvastam, hogy valaki belesütötte a pozitív terhességi tesztet egy sütibe.
2021. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindenki, enélkül nem is lehet gyereket szülni. Ez egy szabály.
2021. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyik gyereknél sem vettem kiscipőt vagy hasonlót ilyen célból. Csak simán elmondtam neki, hogy úgy néz ki, apa lesz.
2021. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy mindenki. Az én férjem nem ez a típus, egyszerűen megmutattam neki a pozi tesztet.
2021. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

Ahogy jónak látod, úgy mondd el. :)


Elsőnél tesztelni se mertem, pisiltem aztán férjem csepegtetett majd közölte, hogy : Picike, terhesek vagyunk. :D :D

Másodiknál együtt teszteltünk, láttuk, oké...pozi, aztán vetélést állapítottak meg, amiről pár hét múlva kiderült, hogy nem is az, ekkor már én hívtam, hogy kapaszkodj emg, nem is vetéltem el, terhes vagyok. :D

Harmadiknál besikerült, ki se derült, csak mikor már vittek a műtőbe méhenkívülivel....

2021. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!