Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Et+9 nappal nem érzek szinte...

Et+9 nappal nem érzek szinte semmit. Ez normális?

Figyelt kérdés

3 naposan kaptam vissza őket.

Mellfeszülésem van, de gondolom azt avprogreszteron injekció is befolyásolja.


Hasonló tapasztalatok, vélemények érdekelnének.


Mit éreztetek mikor sikerült?



2021. aug. 17. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem éreztem, amikor sikerültek (2x), sőt vérezni is kezdtem a menses idejében, mégis sikerült.
2021. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem te hány naposan kaptad vissza őket?


Köszönöm szépen a válaszod.

2021. aug. 17. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig 5 naposan.
2021. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyi tünet volt hogy 6 7 napon görcsöltem , de semi tünet nem volt és most vagyok 17 hetes😊tünetet ne keress szorítok neked
2021. aug. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy db 5 naposat kaptam vissza
2021. aug. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két 3 napossal ET+9.napon már 66 volt a HCGm. Esetleg nézess egyet te is. Az intézetben leszívás után két héttel ET+12 nézték, akkor már 144 volt.

Ma már 1,5 éves.

2021. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem korai még bármit is érezni,én kettő 3 naposat kaptam vissza,volt egy gyenge menstruációm (időben),ezután megtudtam hogy egynek mégis sikerült megmaradnia de még akkor sem éreztem semmit,és akkor már eltelt 2 hét a beültetéstől.Később voltak tüneteim..

Ha kiderül hogy sikerült elég lesz utána várni a tüneteket :) Sok sikert!

2021. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!