Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 2,5 hós babám...

Normális hogy 2,5 hós babám születése óta nappal semmit sem alszik? Biztos nem hiszitek el de reggel 7től este 8ig fent van és egész nap alszik össz-vissz 20 percet.

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom. A doktornő annyit mondott hogy élni akar. Babakocsiban néha alszik pár percet ha kiviszem,de bent egyből felkel.
2008. dec. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem baj.

de mit csinál egésznap?

2008. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Szerintem nem baj. Az én babám is nagyon keveset aldt az első perctől fogva. Akkor gáz ha látod rajta hogy már nagyon nyűgös és nem alszik. Ha ilyet tapasztalsz akkor valahogy próbáld meg elaltatni. Ringasd, vagy menjetek le sétálni.Az általában az összes babát elnyomja. Vagy ha cumizik, akkor egy icipici mézet tegyél a cumira, de csak ha már nagyon nyűgös és nem bír elaludni.És mire le szopja a cumiról a mézet addigra elalszik.De lehet hogy még ki kell alakulnia a napi rutinjának. Az én fiam 4 hós, az elején alig aludt nap közben. Most se viszi túlzásba. Itthon napközben 1szer 2 szer alszik max fél órát.Csak akkor alszik többet, ha kocsival mászkálunk, vásárlás, látogatás ilyesmi!

Jó babázást!

2008. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az nem semmi :) Az én kislányom 7hetes,de rengeteget alszik,és éjjel is csak 1szer eszik és végig alszik :)

Gondolom akkor neked egész éjjel alszik,nem?

2008. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet! Az én lányom se aludt nappal semmit 3 hónapos koráig, mert hasfájós volt. A cumit nem vette el, ha ringatva elaltattam ahogy a matrachoz ért kipattant a szeme. 3 hónapos korában elmúlt a hasfájás, azóta szopja a nagyujját, végigalussza az éjszakát, de nappal nem sokat alszik. Egy nagyobbat alszik ebéd után, meg kétszer fél órát a babakocsiban. Ja, és azóta magától is elalszik, szóval föl a fejjel, ennél már csak sokkal jobb jöhet! :-)
2008. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egész nap nézelődik,mosolyog,aztán ha megunja bőg. Pelust cserélunk,eszunk. Aztán megint nézelődik...stb. körb-körbe. Most 2 napja hogy szopja a nagyujját,meg meg akarja enni a kezét,ezt nemtudom miért csinálja,pedig tuti nem éhes.
2008. dec. 17. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposak vagyunk, de mi sem alszunk túl sokat, a délelőtti séta alatt alszik 2 órát átlagban, és délután max egy egy órát a karomban, és sajnos éjszaka is ébreszt még egyszer de van hogy 2szer.
2008. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!