Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elkezdodik a vajúdás,meddig...

Ha elkezdodik a vajúdás,meddig lehet még sürgősségi császárba bele kezdeni? Vagy már vajudasnal nem lehet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A vajúdást leállítják. Sürgősségi ami életmentő, nyílván nem várnak addig mire a baba feje már kint van.


Engem indítottak toxémia miatt. 7 órát vajúdtam. 8.órában kitolásnál elakadt nyakán a zsínórral ami folyton visszarántotta, leesett a szívhang. Toltak a műtőbe.

2021. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne vajúdásnál. Amíg a feje nincs a szülőcsatornában, addig simán lehet. Nálam 7 óra vajúdás után lett császár, mert nem jól illeszkedett a feje és nem tudott volna kijönni.
2021. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Vajúdásnál is lehet. Első alkalommal sürgősségi császárom volt, mert nem tudták megakadályozni, hogy tovább nyíljon a méhszáj. Reggel 6 körül volt az első fájás, du 1-kor toltak a műtőbe és már 5 ujjnyira nyitva voltam. Korababa lett.

Második alkalommal nem illeszkedett be a feje de már teljesen kitágultam. Az nem lett sürgősségi de ott már tolófájásokkal vittek a műtőbe. Szuper érzés volt, hogy pont egy fájás közben kaptam az érzéstelenítőt a gerincembe...

2021. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem programcsászár lett volna, de úgyis vajúdtam 8 órát előtte, amíg befértem a műtőbe.
2021. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is 5 és fél óra vajúdás után császároztak meg, mivel nem nyílt a méhszájam sehova sem, és úgy gondolták, jobb, ha megcsászároznak.
2021. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szobatársamat 18 óra vajúdás után császározták, mert nem tágult.
2021. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam programcsászár volt, de az orvos azt mondta jobb ha vajúdok előtte. Bementem a megbeszélt napon reggel nyolcra, beindította a szülést, majd délután egy óra körül toltak a műtőbe.
2021. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szobatársam 20 óra vajúdás után ment műtőbe. Nem tágult, és a baba is egyre feljebb húzódott ahelyett, hogy lejjebb helyezkedett volna.
2021. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 11 órát vajúdtam előtte. De leesett a baba szívhangja. Úgyhogy császár lett. Kissé kapkodósan, de minden hányáscsillapító löttyöt meg tudtam inni előtte (örültek neki, hogy volt rá idő).
2021. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!