Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is ilyen nehezen mondta...

Más is ilyen nehezen mondta meg munkahelyen, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Alapvetően jóban vagyok a kollégáimmal a munkahelyen (bár nem baráti viszony) , de a főnökömet leszámítva még senki se tudja. Egyszerűen nem jön a számra, hogy mondjam nekik, pedig ők is mind gyerekesek és tudják hogy tavaly házasodtunk. Eddig még korainak tartottam, de most már a 13.hetbe léptem. Nem tudom meddig fogok még dolgozni, egyelőre tervezem hogy még 1-2 hónapot. Nyilván nekik se ártana tudni, hiszen a feladat megosztas is más lesz. Iroda. Ti mikor mondtátok el a kollégáknak?

2021. aug. 24. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A feladatmegosztásról nyilván a főnököd fog gondoskodni. Legkésőbb akkor úgyis rákérdeznek az okára.

Akivel baráti viszonyban vagyok, annak mondtam, akivel nem, az hallotta mástól egy idő után. Ne csinálj ügyet ebből, hogy külön bejelentsd-e nekik. Vagy elég ha egynek elmondod :D

2021. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Semmikor, ök kérdeztek rá. Másrészt az, hogy tavaly férjhez mentél, nem jelenti azt, hogy egyböl gyereket is terveztek, sokan több évet is várnak még.
2021. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Ugyanakkor elmondtam volna, mint a főnöknek. Úgyis terjedni fog a hír, jobban jársz ha tőled hallják, mintha pletykákból.
2021. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Huuuu, ugyanez 😃

A nagyfőnöknek elmondtam a genetikai után, a “sima” munkatársaim és a vezetőség még most sem tudja (most lépek a 18. hétbe, főnök senkinek nem mondta), nekem még kb. egyáltalán nem látszik, teljesen elrejthető, illetve én még egész sokáig tervezek dolgozni, mert könnyű a munkám és nagyon jól érzem itt magam. Jóban vagyok a kollégáimmal, csak valahogy nem jön, hogy kimondjam nekik. Én úgy vagyok vele, hogy most már lassan csak látni fogják. 😃

2021. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet, hogy azért érzed nehéznek elmondani, mert ottakarod hagyni őket 1-2 hónap múlva?
2021. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Nem

2021. aug. 24. 11:39
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Nekem könnyű volt,mert csak csajokkal dolgoztam,a főnök pasi volt. Kb minden évben elment valaki szülni így nem volt meglepő számára és hál istennek könnyen pótolhatóak voltunk. Szépségszalon
2021. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy nem értem miért kell lepontozni azért, mert nem mondom el mindenkinek a 6. héten, amikor még bármi megtörténhet… A főnököm elég elfoglalt volt az utóbbi időben, ha akartam volna se tudtam volna vele a genetikai előtt személyesen beszélni, ezt meg nem fogom messengeren leírni. Egyébként nemrég óta vagyok a cégnél, kb csak férfi munkatársaim vannak, nem egy puszipajtás banda, komoly munkát végzünk, mást sem osztogatunk meg egymással a magánéletünkből, nem személyiség, hanem munkafókuszú a kapcsolatunk, aminek én nagyon örülök, mert az előző munkahelyem egy személyeskedő, minden lében kanál társaság volt és én tudtam, hogy ilyet többet nem akarok. És nem akarom én sem itt hagyni néhány hónapon belül, nem is értem ez miért szempont, a főnököt évek óta ismerem, így kerültem ide is, vele hamar megosztottam, de szinte vadidegenekkel egyelőre nem érzem komfortosnak. Ezt csak azért írom le, mert már nagyon unom a folyamatos lepontozást, úgy tudom a válasz hasznosságát pontozzuk, nem azt, hogy mennyire értünk vele egyet. A kérdező pedig pont azt kérdezte, hogy másnak is nehéz elmondani, így gondolom hasznos neki a válasz, hogy “igen, nekem is”. 😃

(#4 újra)

2021. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam
2021. aug. 24. 14:57
 10/14 A kérdező kommentje:
elmondtam végül a 18.héten nagy nehezen, de nem minden kollégának, csak a közelebbieknek..
2021. szept. 27. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!