Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is ilyen nehezen mondta...

Más is ilyen nehezen mondta meg munkahelyen, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Alapvetően jóban vagyok a kollégáimmal a munkahelyen (bár nem baráti viszony) , de a főnökömet leszámítva még senki se tudja. Egyszerűen nem jön a számra, hogy mondjam nekik, pedig ők is mind gyerekesek és tudják hogy tavaly házasodtunk. Eddig még korainak tartottam, de most már a 13.hetbe léptem. Nem tudom meddig fogok még dolgozni, egyelőre tervezem hogy még 1-2 hónapot. Nyilván nekik se ártana tudni, hiszen a feladat megosztas is más lesz. Iroda. Ti mikor mondtátok el a kollégáknak?

2021. aug. 24. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is a 18. héten mondtam el a legtöbb embernek. Most, a 22. héten még mindig van, akinek nem jelentettem be hivatalosan, de most már azért valószínűleg sejtik, csak nem hozzák szóba. Mondjuk, ahogy írtam is, csupa férfiakkal dolgozom, annyira nem mozgatja meg őket a téma. 😂

(#4, #8 újra)

2021. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én is inkább azoknak mondtam el, akik majd átveszik valószínűleg a munkakörömet, hogy tudjanak erre készülni lélekben meg egyébként is :)

Akivel úgymond nem egy területen dolgozunk, azoknak pedig vagy elmondom később vagy úgyis megtudják valakitől lévén kis település.

2021. szept. 27. 19:54
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem már látszik a hasam növekedése egyre jobban, úgyhogy nagyon titkolni sem tudnám. Persze már nem is akarom titkolni csak épp nem mondom.
2021. szept. 27. 19:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, én sem direkt titkolom, nekem már szép gömbölyű a pocakom, alapjáraton meg nagyon vékony vagyok, így nincs is sok esély rá. Csak én sem mondom külön. 😊
2021. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!