Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha el akar hagyni...

Mit tegyek, ha el akar hagyni a gyerekem apja?

Figyelt kérdés
Nem akarok egyedülálló anya lenni. Elhidegültünk egymástól, én helyre akarnám hozni a kapcsolatunkat, de egyedül nem lehet. Ő már nem is akarja.
2021. aug. 25. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Most csak a pénz miatt maradnál vele? Szüleid?
2021. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elhidegülés biztos nem most kezdődött. Feltehetően van valaki az életében, azért nem akarja helyrehozni a házasságot. Válni pedig a másik fél beleegyezése nélkül is lehet.
2021. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Édeskevés a csed, a családi


Konkrétan a csed meg a családi több, mint amennyi a fizetésed volt.

2021. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nemcsak azért. Hanem mert vele terveztem el az életet.

A terhesség elején még jó volt a kapcsolatunk, aztán én ingerültebb lettem, a kicsi miatt most is ingerültebb vagyok, mindenre csattanok, pattanok, nem tudom kontrollálni magam. Mindennap veszekedtünk-veszekszünk.

Úgy nem akarja helyrehozni, hogy nem jön el velem sehova. Mondtam neki, hogy menjünk, sétáljunk a Várkertbe, menjünk éjszakai pecára, motoros bemutatóra, de nem. Balatonra se, strandra se, sehova.

2021. aug. 25. 15:41
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor ez ennyi volt...
2021. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%

hiába pontozzátok le a 13-at.

Jelenleg a csed a járulékalap 100%-a, amiből a bérrel ellentétben nem 33,5, hanem csak 15% a levonás.

Egy gyerekre a csp 12200.


Tehát ha csak minimélbért keres, akkor is több, mint 40ezerrel magasabb a csed és a csp, mit a nettó bére volt.

2021. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Hamarabb kellett volna gondolkodni és nem utólag kaparni. Egy idegbeteg embertől én is menekülnék.
2021. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

És nem is beszéltek a szituról, hogy ki mit érez és miért?

Nekünk is volt elhidegült időszakunk a gyerek érkezése után, de mi végig kommunikáltunk, beszéltünk róla. Egyébként ez nagyon sok kapcsolatban probléma, amikor hirtelen hárman lesznek, de ezt egy erős kapcsolatban túl lehet élni. Persze kommunikáció nélkül nem.

2021. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Derjaderja ***** válasza:
91%

3 hónapos baba mellől akarsz éjszakai pecázni meg motoros bemutatóra menni?

Nem mondom, egy séta jó lehet ketten, ha vigyáz valaki a babára, de ebben a helyzetben inkább otthon kezdjetek pár nyugis percet együtt tölteni.

Pl ha este elalszik a baba. Vigyél neki egy teát, ülj le mellé, hallgasd meg vagy csak ücsörögjetek. Nézzetek filmet, kedveskedj vmi finommal.

Szerintem ha tényleg ennyire feszült vagy, az sokkolta, össze van zavarodva.

Amúgy mitől vagy ideges? Azt nem tudod körvonazni és arra nincs segítség?

2021. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!