Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a gyerek...

Mit tegyek, hogyha a gyerek apja eddig le se kakkantotta a gyereket, most meg foglalkozni akar vele és nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves lányom.

Amikor elhagyott engem egy másik nőért terhesen, akkor én mondtam neki, hogy ő a gyerekével a kapcsolatot mindig tarthatja, ha akarja.

A lányomnak 4 évig nem volt apja. Csak anyja. Az apja havonta eljött fél-egy órára eljátszott a gyerekkel, azon kívül semmi érdemlegeset nem tett. Sose vitte orvoshoz, sose maradt itthon vele, sose beszélgetett, sose vitte magával sehova.


Most van egy új nője, aki viszont akarna a gyerekemmel foglalkozni, ezért rávette az exemet, hogy menjen el a bíróságra és követelje az 50-50%-os gyerekfelügyeletet. Ezt el is utasították. De most azt akarja, hogy minden hétvégét nála töltsön a gyerek, és hétköznap többször ott aludjon náluk. Amit én nem akarok, mert 1. Nem az apjával van a gyerek (le se kakkantja), hanem a mostohaanyucival. 2. Ha eddig csak havonta fél-egy órára kellett neki a gyerek, akkor most már ne kelljen neki többre, amikor szobatiszta, átaludja az éjszakát és nem sír.


Mit tehetek?


Amúgy van egy facebook videó, még mindig fent van az oldalán. Live-oltak az új barátnőjél 40 percet. Abban a 40 percben 5-6x úgy leteremtette a gyereket, hogy "Maradj csendben, mert most apa beszél!". Kérdezem én: ha ott van havonta 2-3 órát a gyerek délután, délelőtt egész nap óvodában van, akkor délután életbe vágóan fontos felvetetni a nőjével egy 40 perces videót? Mert ha arról lett volna szó, hogy a gyerekkel legóznak benne vagy valami, még valamilyen szinten megérteném. De ott cigiztek a live-ba és munkahelyen történt balesetekről beszélgettek a nézőkkel.


2021. júl. 4. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az új nő csináltasson magának gyereket.
2021. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is. A kislányod nem jatekbaba.
2021. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Fogadj ügyvédet.
2021. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Szólj neki hogy a gyerekről nem tehet fel több videót, képet sehova. És igen, keress ügyvédet.
2021. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Had foglalkozzon vele. Rájött, hogy hibát követett el, hogy eddig nem érdekelte, most ha későn is de van esély, hogy a lánynak legyen apja.
2021. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
En raszolnek hogy gyors utemben felejtse a lanyomat, ha az a no meg annyira babazni akar akkor csinaltassa fel magat.
2021. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Az új nő miért akar a gyermekeddel foglalkozni ?

Tegyük fel h megengeded amit szeretne apuka ( én nem engedném,egyet értek veled )

Na de ha az új nő lelép ?

Akkor újra nem fogja apukát érdekelni a gyerek ?

Nagyon megviselné szerintem

Jól teszed ha nem engeded,mivel azt írtad h eddig nem foglalkozott túlzottan vele

2021. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Kell egy apa a gyerek életébe. Beszéld meg az apjával, hogy a te felügyeleted mellett jöhet vele foglalkozni. Nőt nem kell odaengedni.
2021. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!