Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a leggázabb keresztnevek...

Mik a leggázabb keresztnevek szerinted? (Fiú és lánynevekre is kíváncsi vagyok.)

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 18:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, az Amondó, azt én is akartam írni. Értem, hogy első ötszáz alkalommal vicces lesz, hogy „Amondó vagyok”, de utána? Hangzásra egyébként szép lenne, ha nem lenne ez a jelentése.


(OFF: én imádom a görög mitológiát, de Antigoné kapcsán elgondolkodtam, vajon aljas dolog-e részemről feltételezni, hogy aki lakhatási segélyre ad be kérelmet, abban nem egy másik mitológiarajongót tisztelhetek...?)

2021. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%
#19 egyik ismerősöm azért adta a Bendegúzt, mert benne van a Himnuszban. Ciki vagy sem, de utána kellett néznem és tényleg. Pedig meg mellett tanulni, mégsem tűnt fel a név.
2021. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Noel, Nolen, Benett, Zsombor, Hanna, Zoé és ezek az egyre gagyibb, "eredeti" nevek, mint például Evolet, ezt most olvastam nemrég itt.
2021. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
94%
Beáta. Egyszerűen miért nevezi valaki így el a gyerekét? Mint ha valaki hányna, de tényleg.
2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
94%

19 írta a Z betű divatot.

Tulajdonképpen ez leirja szinte az összes nevét amit nem szeretek.

2021. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%

Csak a bulvársajtóból szemezgetve emlékszem egy kislányra, akinek keresztnevei Tifani Kiara voltak (folyó jegén játszottak szülői felügyelet nélkül, beszakadt alattuk, meghalt a kislány). Borsodi segélyes etnikum, természetesen.

Aztán egy 7 évesen intézetből megszökött cigány kisfiút körözött a rendőrség, tehát ki kellett írni a teljes nevét: Lakatos Dzsamal Dzsúlió. Először azt hittem, vicc ez a cikk, vagy félreértek valamit, újra el kellett olvasnom. Szegény kisfiú...

2021. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%
Réka,Krisztina,Zsuzsanna,Gábor.
2021. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
93%

Xénia, Tifani.


Tifani Tiffany-ként jó, Tifaniként röhejes.


Noel, Nolen, Kolen, Leon... borzalmas.

2021. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%
Kimberli, Naomi, Vivien, Dominik 😁
2021. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a Győzike Show óta a Beáta, Evelin, Virág.


Ha meghallom azt a nevet, hogy Bea, mindig Bejja asszony jut eszembe. Evelinről meg Evelin, ahogy sír, Virágról meg hogy az apja kiabálja neki, hogy Virdzsiiiii.

2021. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!