Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves gyereketek hogyan...

7 éves gyereketek hogyan alszik el?

Figyelt kérdés

Hánykor? Illetve ott is maradtok vele végig amíg elalszik? Ha éjszaka felébred átmegy hozzátok?

Az én lányom mellé be kell feküdni és ha éjjel felébred jön át hozzánk. Ez még normális ebben a korban? Április elején lett 7 éves.

9-fél10 között alszik el.


2021. szept. 1. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szintén 6 éves csak, de ugyanez van nálunk is.

Heti 3x kb fel kel éjszaka, illetve mellette kell maradni míg el nem alszik. Ha félálmába próbálok kisurrani felnéz és vissza kell feküdnöm.

Amúgy nem zavar, összebújok éneklés után vele, aztán elfordulok és telefonozok míg el nem alszik. Egyáltalán nem teher. Annyira gyorsan felnőnek, hogy fog ez még hiányozni, hogy a nagy cula kamaszt majd megölelni se fogom tudni néhanapján. Annyira szeretem, mikor most átkarolja a nyakam és érzem a finom illatát.

2021. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsi háromszor kel fel kb hetente éjszaka, nem egy éjszaka alatt.
2021. szept. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5 éves, de egyedül alszik, bemegyek vele a szobájába este, ölelés, puszi, esetleg mese (de nem mindig kéri), aztán villany le és alvás. Ha felkel éjjel, akkor vagy pisilni, vagy inni szokott, de mindkettőt intézi egyedül, nem kelt fel minket. Ő is olyan, mint amit az egyik korábbi válaszoló írt, már babaként is amikor vittem aludni, mutogatott a kiságyára, meg kepesztett ki a kezemből, hogy tegyem már le, aztán hadd aludjon. Sosem kellett vele bent maradni. Pedig anyás amúgy, de alváshoz sosem igényelt.
2021. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!