Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iagazam van? Ugye elég hetente...

Iagazam van? Ugye elég hetente fürdetni a gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen káros és felesleges mert ezek a vegycerek csak károsítják és mérgezik a baba és gyerekbőrt, csak akkor kell fürdeni ha koszt látok rajtuk. Naponta csak a hónajjat és az intim részeket mosom meg rajtuk kis vízzel de vegyszerek nélkül.
2021. szept. 3. 11:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Igénytelen lehetsz...

Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy nem szenet lapátol ez a gyerek, hogy feltétlenül naponta kelljen fürdetni.

De az egy hét azért erős.

2021. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem nincs igazad. Vannak egyébként természetes anyagból készült kozmetikum. Te is csak hetente fürdessz? Guszta lehet.
2021. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%

Jézus... nem lennék a gyereked...

Nyilván nem izzad, stb 🤦‍♀️

Ha nem akarod "vegyszerezni", sima vízzel legalább fürdesd meg kérlek....

2021. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Jár a taps, szuperanyu vagy
2021. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Troll. Kicsit túltoltad a vegycerrel.
2021. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
igen, mi is így fürdünk az apjával, ahogy őt fürdetjük
2021. szept. 3. 12:02
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok... nem mennék a közeledbe, lehet 🤢🤢
2021. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Oké, értem én (nem). De azt hogy kivitelezed, hogy egy hétig nem látsz rajta koszt, hogy annyiszor elég? Ha csak a térde piszkos azt körbemosod? Vagy hogy? Ovisom van, hát tud koszosabb lenni, mint egy bányász ha kint van a homokozóban vagy akárhol játszani.

Újszülöttekre mondják, hogy nem kell minden nap fürdetni (kádban, fürdetővel), hanem elég nedves ruhával körbetörölgetni MINDENHOL.

2021. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
4%

Azért sok itt a durva kommentelő.

Szerintem teljesen elég a fenekét,pisiltetőjét,hónaalját megmosni vagy megtörölni popsi törlővel naponta. Egy teljes fürdetést én sem csinálnák naponta....

2021. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
ha nagyon koszos akkor megfürdetem. nem szokott az lenni, homoktól nem lesz az. ha sár van akkor nem mehet oda
2021. szept. 3. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!