Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iagazam van? Ugye elég hetente...

Iagazam van? Ugye elég hetente fürdetni a gyereket?

Figyelt kérdés
Teljesen káros és felesleges mert ezek a vegycerek csak károsítják és mérgezik a baba és gyerekbőrt, csak akkor kell fürdeni ha koszt látok rajtuk. Naponta csak a hónajjat és az intim részeket mosom meg rajtuk kis vízzel de vegyszerek nélkül.
2021. szept. 3. 11:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%
9es vagyok: Ja, ha nem egy babáról van szó...akkor vissza szívem amit írtam
2021. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
97%
Azért egy nagyobbacska gyereket már meg kéne fürdetni.. saját magunknak az 1 heti fürdés is kevés.
2021. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
99%
Igénytelen vagy. A gyereket meg nem hagyod élni nehogy látható kosz legyen rajta. Hát undorító. Attól hogy nem látszik még van rajta kosz, baci... Stb
2021. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
99%
Baba is fürdik naponta. Egyrészt fontosak a szokások, az esti fürdés előkészület a hosszabb éjszakai pihenésre, másrészt egészen más az ember közérzete fürdés után. Igen, a kicsiké is.
2021. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
99%
Nem elèg. Kisbabàt igèny szerint lehet naponta vagy több naponta is, tiszta vìzben, de kisgyereket minden nap kell. Ha zavar a kàros vegyszer, akkor vegyèl termèszetes alapanyagù, bőrbaràt szappant vagy tusfürdőt. De nem fürödni gusztustalan, betegsègek melegàgya lehet ès büdös is.
2021. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
99%
Falusi iskolában ültek a közelemben ilyen mosdatlan gyerek, halál büdösek voltak. Nekik is úgy gondolta az anyjuk, hogy nem jó sokat tisztálkodni, hányinger volt mind szegény.
2021. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
99%

Zavar a káros vegyszer de a tiszta vízzel mi bajod? A vegyszer baj, de az nem, hogy az 1 heti rátok száradt retektől milyen betegségeket, fertőzésekst lehet elkapni?

Én is azt gyanítom, hogy troll vagy mert nem lehet valaki ilyen igénytelen disznó.

Ha meg nem vagy troll akkor inkább ne reklámozd, hogy büdösen éltek mint az állatok.

Egyébként a homok retkes, az én fiamon se látszik semmi de a fürdő víz sötét barna a kosztól homokozás után.

2021. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%
Beállok a pofonra. Az első fél évben egyáltalán nem furdettem a gyerekeim. Nedves törölközővel és folyó csapvíz alatt mostam a releváns részeket (arc, nyaki redők, punci-popsi) naponta igény szerint akár többször is.
2021. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
98%
18. De az más, te pici babával csináltad, és minden nap akár többször is. De a kérdező már nagyobb homokban játszó gyereket sem fürdet. Amit te csináltál az oké szerintem. Amit a kérdező, az nagyon nem.
2021. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
98%
#18 a te eseted nem egyenlő azzal amit a kérdező leírt, mert te naponta lemosdattad a gyereket.
2021. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!