Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más 2-3 év körüli kisgyereket...

Más 2-3 év körüli kisgyereket is legyengített az influenza, olyan szinten hogy nem eszik, egész nap alszik?

Figyelt kérdés

Pont egy hete kezdődött...és már az őrület határán állok. Teljesen elvagyok keseredve. Láza hol fent, hol nem volt. Fiam tiszta csont és bőr, nem eszik semmit, vagy ha eszik, csak pár szem kekszet és kevés kakaót. Ennyit. Se leveseket. És egyre inkább szörnyülködöm hogy kilátszik a medencecsontja, bordái, mint valami alultáplált.

A négynapos hosszú hétvégén is kétszer vittem ki a levegőre, hogy egy kicsit erőre kapjon, de csak ült a babakocsiban, míg más kisgyerek vígan szaladgált. Ma se megyek be dolgozni, viszem délután az orvoshoz. Legbelül dühít, hogy beteges a gyerekem, sok ez a hiányzás a munkahelyen.


2012. márc. 19. 07:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy pénteken vittem az ügyeletre, mert elegem lett hogy lázas, hol nem. Kapott antibiotikumot.
2012. márc. 19. 07:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet hamarabb kellett volna dokihoz vinni, hamarabb kapott volna antibiot lehet már túl lenne rajta. A lányom az antibiotol nem eszik, totál elrontja neki a pociját. Adj neki, amit megiszik. Tápszer, stb...
2012. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze átéltuk mi is boven.Mintha én írtam volna:/7 éves koráig "tartott" hogy ilyennek elofordultak aztán kinotte.
2012. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltunk először dokinál. Csak Sinecodot a köhögésére, orrcseppet, szemcseppet, lázra kúpot írt fel neki. Mivel nem javult vittem az ügyeletre, ott kapta az antibiotikumot. Ma már antibiotikum ellenesek az orvosok.
2012. márc. 19. 07:35
 5/6 anonim válasza:
Az antibiotikumot lett volna célszerűbb elsőnek használni, bár én is antibiotikum ellenes vagyok. Aztán a lázcsillapítókat.Fontos, hogy feküdjön ágyban, tényleg ne kelljen fel, mert tüdőgyulladás veszélye fennáll és egyéb szövődmények. A sok-sok folyadékot már szerintem mondanom sem kell( hogy a váladék hamarabb felszabaduljon a tüdőből). Szellőztess a szobában is egy kis időre! Az étvággyal kapcsolatban pedig sajnos ezzel jár, de pl egy kis ropogtatni valóval bele lehet csalogatni egy kis étvágyat. Remélem hamar meggyógyul a gyerkőc és nyugi!
2012. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok...Még az jutott eszembe, ha az antibiotikumot leszedte vagy akár alatta is érdemes lenne normaflorat vagy lactivot adni neki. Ez helyreállítja a bélflóráját a gyógyszerek után.
2012. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!