Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szül aki folyton lepassz...

Miért szül aki folyton lepasszolja a gyerekeit?

Figyelt kérdés

2 szomszédomban is ilyen elhanyagolt gyerekek vannak, direkt idősek lakta környékre költöztem, de nincs soha nyugtom mert a fülhallgatót is túlordítják az unokák.

Pár hete az egyik balesetet szenvedett, mentő jöttek ki hozzá, persze az anyjuk akkor sem volt itt, úgy sietett elébük mintha érdekelné a gyereke.

Nem csak néha vannak itt hanem folyamatosan, a legkisebb már néhány hetesen náluk lakott....

Minek szülte meg az anyja ha ne sem szärja?

(Itt nincs csok meg gyed meg ingyen lófszjóska)



2021. szept. 13. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Nagyszülői gyes van

Illetve lehet hogy a szülő dolgozik, mert esetleg többet keres mint a mama, aztán ad haza a pénzből...

Sok féle megoldást láttam már, van olyan nagyszülő aki bevállalja a gyereket, ha cserébe a gyerek anyja eltartja őt is.

2021. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%
CSOK
2021. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
64%
Az ilyen csökönyös emberek sosem gondolnak át semmit sem, így a gyerekvállalást sem. Olyanról meg, hogy fogamzásgátló, vagy óvszer, lehet, hogy még sosem hallottak. Csak annyi jár a fejükben, hogy jaj de jó lenne egy gyerek, mert csupa boldogság, arra persze nem gondolnak, hogy azt el is kell tartani valahogy.
2021. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

1. Miért nem tőlük kérdezed?!

2. Mi közöd hozzá?!

3. Attól, mert idejössz lázítani, sztkeverni, neked jobb lesz az életed?!

2021. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs csok, a szülőknek van pénze, 2 autót tartanak fenn (az egyik egy egyterű Alhambra, az újabb verzió). Mindig itt vannak, hétvégén is, pedig nálunk is elkezdódött az iskola.

Van hogy hétköznap jönnek-mennek (én is dolgozom, nem óket lesen, de kétségkívül hallom ha jönnek vagy mennek...)

2021. szept. 13. 16:41
 6/22 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, nem kaptam választ. Az a közöm van hozzá hogy itt lakom 3 méterre tőlük.
2021. szept. 13. 16:42
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Keress valami hobbyt, elég gáz, hogy őket lesegeted...


Nálunk nincs csok... megsúgom, csok mindenhol van... a rózsadombon is. Falusi csok, na az lehet nincs nálatok...

2 autót fenntartani nem nagy ördöngősseg a mai világban, nekem sharanom van, az is egyterű, mégsem vet fel minket a pénz.


Ez semmi más részedről, csak provokáció

2021. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Valószínűleg a nagyszülők erőlködtek hogy legyenek uncsik ők meg bevállalták lehet kaptak érte ezt azt cserébe meg amikor csak lehet lepasszolják őket. Ilyet is láttam már. Konkrétan a szülők egy házat ajánlottak fel, ha lesz unoka.
2021. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Pl nálunk is nagymama gyed van. Igaz, a gyerekem nem elhanyagolt. Sem a nagymama. :-)
2021. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7-as lehet hogy így van. Bár már a nagyszülők is kivannak, mikor a vasárnapi húsleveshez hiszti jár.

Nem kémkedem, de haza szoktam jönni melóból, sőt hétvégente ki is ülök a kertbe. Ha hagyják persze.

2021. szept. 13. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!