Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fogja mondani, hogy...

Mikor fogja mondani, hogy Anya? Nektek mikor mondta először? (18 hónapos)

Figyelt kérdés
18 hónapos, nagyon sok szót mond és ismer már, az Apát már majdnem egy éve mondja, de az Anyát még egyszer sem, de másnak sem hív, még egy A betű sem vagyok, normális ez vagy csak engem bánt ennyire?
2010. aug. 31. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"még egy A betű sem vagyok" -jaj, Istenem, ezen annyira meghatódtam, annyira aranyos volt ez Tőled.


Szerintem nyugodj meg, nemsokára Téged is meg fog szólítani, mert a gyerekek szeretik a hozzájuk legközelebb állót, az anyát valahogy máshogy nevezni, mint ahogy a többi családtagot. Ez a "máshogy" pedig lehet pont ez, hogy sehogyse. Türelem!

2010. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

De marha vagy, te első!


Egyébként nem tudom, nincs gyerekem, de ezt a marhát le kellett írnom! Bocsi.

2010. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
Az első hozzászóló bek*phatja. Ezt én mondom, a második.
2010. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves második, remélem igazad lesz, az elsőt meg szívből sajnálom, hogy nincs jobb dolga...
2010. aug. 31. 23:51
 5/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is apát mondta először, szerintem az a könnyebb, utána nem sokkal már anyázott is (ana). Ő is hamarosan mondani fogja, nyugi! :)

2010. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2010. aug. 31. 23:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, illetlenség, de akkorát röhögtem azon, hogy nemsokára már anyázott is... :D :D
2010. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is nevetek, amikor leírtam, ez eszembe se jutott, tényleg kétértelmű - szóval már mondta az anyát is :)
2010. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az ny betűt elég nehéz kimondani, ha összehasonlítod a p-vel. Próbáld a mami-t. Könnyebbek azok a hangok amiket az ajkaival formál. Az apát még véletlenül is könnyű kimondani :)
2010. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

kisfiam 20 hónapos és még csak apázik :)

én is próbálom hogy mondja hogy anya de nem akarja :)

Adrienn a nevem és azt hogy Ada azt ki tudja mondani meg hogy ava de ezt úgy vettem észre hogy nem tudatosan mondja.

megérteti magát és neki ez a lényeg. de azért reménykedem hogy lassan azrét kimondja már :) úgyhogy ne aggódj :)

2010. szept. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!