Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor fogja mondani, hogy...

Mikor fogja mondani, hogy Anya? Nektek mikor mondta először? (18 hónapos)

Figyelt kérdés
18 hónapos, nagyon sok szót mond és ismer már, az Apát már majdnem egy éve mondja, de az Anyát még egyszer sem, de másnak sem hív, még egy A betű sem vagyok, normális ez vagy csak engem bánt ennyire?
2010. aug. 31. 23:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 honapos és mindenap tanítgatom neki hogy apa és anya.A szomszéd asszonyom mondta h olyan sokáig mondogatta ezt lányának hogy 9 hónaposan ki tudta mondani mind a kettőt.Én még ilyen nem nagyon hallotam, de reménykedek nekünk is sikerulni fog arra, és szurkolok h nekid is hamar kimondja az hogy anya, de azért mondogasad neki minél töbször.
2010. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azokhoz akiknek szintén későn (legalábbis nekünk) mondta, hogy Anya: Nektek is rosszul esik, vagy csak én vagyok ilyen lelkizős?
2010. szept. 1. 08:15
 13/21 anonim ***** válasza:
A lányom már kimondta az apát,az anyát is néha mondogatja,most 15 hónapos.Úgy szokta mondani,hogy annya,vagy nyanyanya:)ilyenkor meg tudnám zabálni:)
2010. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 15 hónapos, 10 hónapos kora óta tudatosan mondja, hogy apa, de pár hete azt vettük észre nemcsak apára, de rám is mondja. Egyrészt biztos könnyebb ezt kimondani, másrészt folyton azt hallotta kezdettől, hogy apa dolgozik, apa így-úgy, szóval sokat beszéltem róla neki. Szerintem ez is számít. Egy hónapja kb sokszor mondom neki, hogy anya, anya vagyok stb. Hátha!:-)

Néha én is mondom, hogy de jó volna végre meghallani a kis szájából, hogy mondja!

2010. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon bántott, de egyszer csak szólt Apa, hogy de lüke vagy, hisz te vagy az "ÚÚ,ÚÚ,ÚÚ". Akkor volt 18 hónapos. Szóval nyugi, jön az az "anya" nemsokára. Lehet, hogy részletekben, de jön.
2010. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó :DDDDDDDDDD ÚÚÚÚ, ez milyen aranyos!!
2010. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

engem is próbál apa vígasztalni, de én még úúúúú sem vagyok, ha kérdezi apa, hogy ki ő? akkor csak nevet, vagy volt egy olyan eset nemrég, hogy az Apja felé fordult rámmutatott és márges hangon azt mondja neki: EZZZZZ?????

Szóval ennyi, de ez nagyon aranyos volt.....

2010. szept. 1. 12:55
 18/21 anonim ***** válasza:

Fiam 10 hónaposan mondta apa, most 18 hónapos és mondja Ana, Ana, Ana én erre mindig tessék tessék, Ő meg jót nevet rajtam!

De nagyon cuki, szóval én 18 hónapot vártam rá! Türelem!

2010. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

18 hónapos lesz egy hét múlva, de már hónapok óta mondja, hogy Anya. Ha ájjel felébred,akkor sírva kiabálja, hogy anya.

Sőt mostanában az apjának is anyát mond:-)))

(

2010. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek, szerintem engem is bántott volna, ha nem anyáz időben. Nálunk is persze Apa volt először, aztán még Apuci is de végül jött az Anya, kb. 16 hónaposan.
2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!