Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik (? )! Keresztrejtvényt...

Anyucik (? )! Keresztrejtvényt készítek, a témája a 2 éves fiam lesz.25 kérdésre lenne szükségem, de még nincs ennyi. Leírom mire gondoltam, és ha segítesz örök hálám.

Figyelt kérdés

Ajándékba készülne. Az a baj, hogy még nem történt annyi minden a fiammal, ezért megy nehezen. Szóval olyasmi kérdések lennének, hogy pl. mikor volt a keresztelője, milyen volt az első tortáján a marcipán, mi a horoszkópja, mi a kedvenc gyümölcse, stb. Ezekhez a kérdésekhez írnék 2 választási lehetőséget, amiből kéne kiválasztani melyik a helyes. A végén a jó betűk bekarikázásával jönne ki a megfejtés. Segítenétek? Tudom nem ismeritek a fiamat, ezért azt kérem, hogy olyat írjatok, amit ti a saját kicsitekről kérdeznétek. Hogy ebből is ötletet merítsek.

Ha segítesz nagyon megköszönöm!!!


2010. szept. 1. 14:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi!! A megfejtés Boldog születésnapot kívánunk lesz. Ez lesz az egyik ajándék.
2010. szept. 1. 14:25
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy Te milyen kis kreatív vagy? :) Ez igen!!! Lehet, én is megcsinálom decemberben. Miénk akkor lesz 2 éves :)
2010. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Most lesz a papa 60 éves, 60 kindertojásnyi meglepit kap, ez lesz az egyikben.Már hónapok óta ezeken gondolkodunk:) Szerintem is készítsd el, örülni fognak neki!
2010. szept. 1. 14:31
 14/16 A kérdező kommentje:
Ja, és egyébként az én fiam is decemberben lesz 2 éves, itt most csak kerekítettem az egyszerűség kedvéért.
2010. szept. 1. 14:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Úristen, de jó ez a kindertojásos is! :)) Miénk lány amúgy, és dec. 05-i :) Köszönöm az ötleteket!!!! :)
2010. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincs mit. Ő karácsonyi. (26.)
2010. szept. 1. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!