Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 évesen késő szülni?

35 évesen késő szülni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 5. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tök normális 35 évesen szülni. Egyáltalán nem késő.
2021. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Érdemesebb korábban, de önmagában a 35 még nem késő. Ha úgy alakul, úgy alakul.
2021. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is e tájékán szültem. Így hozta az élet ( megfelelő partner, fix állás kivárása). Az én célom az volt hogy 40 előtt legyen 2 gyerek, ebből 1 már sikerült 😅
2021. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7%

Első gyereknek szerintem sok. Ilyenkor már nehezebben alkalmazkodik az ember, nehezebben regenerálódik a teste, mint mondjuk ha alulról súrolja a 30-at. Vagy 31-32 évesen.


Mondjuk biztos is már, hogy 30 felett, ha lesz gyerekem, de speciel soknak tartom ezt is. Ha összejönne a teherbe esés, elvetni nem vetném el 30 felett sem, de ha 1 éven belül nem jön össze, nem próbálkoznék, nem erőltetném, mert nem születtem sem muszlim, sem a felső tízezerbe tartozó família egyikébe sem, hogy akkor is, csak azért is szaporodjak. Meg a dokikhoz rohangálás is csak plusz stressz ilyenkor.

2021. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem az. Mikor az én gyerekem iskolába került, minden osztálytársa szülője 40-45 felett volt, ott az volt a furcsa, ha valaki ennél fiatalabb volt. Úgyhogy ha szeretnél gyereket, ez ne tartson vissza. :)
2021. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ha vki teheti, jobb előbb első gyereket vállalni, de ha vki csak ilyenkor tud, ez is rendben van, simán belefér. Én 25-30 között szerettem volna gyereket, de 34 évesen szültem az elsőt. Abszolút nem éreztem későnek.
2021. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!