Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Takaritasmania csillapodott...

Takaritasmania csillapodott valakinel?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 14 hosom aki mellett kinosan ugyelek a rendre. Nem azert mert barmilyen elveim vannak, en orulnek a legjobban ha le tudnam sz*rni magasrol. Napi 1x megyunk setalni delutan delelott az elozo napi dolgokat mosom el, rakom a maradekot mosogatogepbe, letorlom a pultot, felporszivozok, felmosok stb. Mosok, kiteregetek stb. Volt olyan reggel, hogy elobb mosogattam el minthogy a gyereknek kajat keszitsek. Es erzem hogy nem igy kene de egyszeruen idegbeteg leszek ha nincs minden a helyen (cukortartot pl minden reggel elmozditja a ferjem mikor kavet csinal). Ezt nem a gyereken hanem a ferjemen vezetem le. A gyerekjatekok ha nincsenek dobozokban tortenhet barmi, osszeszedem pl mar indulasra keszen allunk babakocsival meg odafutok elrakni. Vagy a jarolapon van egy morzsa mar hajolok is le erte. Es tudom hogy ez nem normalis. Volt aki hasonlitott ram es elengedte ezt a kenyszeresseget? Mindenhol azt olvastam hogy majd kenytelenek az ilyen szulok megalkudni es elengedni ezt a fajta maniat ahogy no a gyerek. Melyik az a kor amikor mar olyan kupis a gyerek hogy letudja tojni a szulo? Ma azon kaptam a gyerekem hogy babapopsi torlokendovel torolgeti a szekrenyt. Ok cuki

meg minden de ezt tolem latta mert mikozben jatszom vele atszoktam torolni a jatekos szekrenyt a popsitorlovel (mindig ott van keznel)


A fakockakat a dobozabol mindig kionti egy jatszoszonyegre. Es a szonyegen van tehat pont nem kene erdekeljen de megis ha meglatom es nem jatszik vele osszepakolom. Segit o is visszadobalni az elemeket de nem ez lenne a dolga hanem hogy jatszon vele amikor kedve van. 2 napja felraktam a szekreny tetejere a dobozt ma levettem mert buntudatom volt.


Bocsi ha hosszu lett.


2021. okt. 21. 10:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

En sem tudtam elengedni de mar 2 eves a lanyom es sokat segit :) megszokta. Viszont mindennap 2x kimegyunk igy is :) nem

Lazultam de elfogadtam.

2022. okt. 24. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!