Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Beteges a takarításmániám?

Beteges a takarításmániám?

Figyelt kérdés
Minden héten egyszer kitakarítom az egész lakás, meg persze minden nap mosogatok, letörlöm az asztalt, leviszem a szemetet, beágyazok...stb. Viszont, ha valamiért szombaton egész nap nem tudok takarítani, egyszerűen sirhatnékom van. Rettentő koszosnak, undirítónak érzem a lakást. A párom szerint mindig szép rend és tisztaság van, szerinte felesleges ennyit takarítani. De nekem muszáj, megőrülök a portól, a morzsáktól, hajszálaktól. Szerintetek beteges vagy normális? Nyugtassatok meg, hogy más is így van ezzel.
2018. szept. 21. 16:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyszer rosszullétig takarítottam, aztán másnap feküdnöm kellett egész nap... :D
2018. szept. 21. 16:56
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
1 Így jár az aki eszetlenül másol egy másik nőt:DD
2018. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

2+ Ha csak kettecsként vagytok, tudod ki takarítana annyit:DD Ezt még én sem, pedig aztán egymilliárdszor állandóan takarítómániásnak mondanak:D


Amit te leművelsz, azt 5 tagú család esetében kell, de nem egy kéttagúéban:DD Ezért is irtam, hogy eszetlenke módon másolod a másik nőcit:DD

2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Heti egyszeri takarítás, meg mindennapi mosogatás nem gondolom, hogy beteges lenne. De ha fizikailag rosszul vagy a kosz látványától, meg attól, hogy nem tudsz esetleg takarítani, az azért nem túl egészséges. Én is hetente egyszer takarítok, meg minden nap elmosogatok, de ha két hétig nem érnék rá kisuvickolni a házat, nem különösebben érdekelne, hetekig elvagyok portörlés nélkül például. Ha úgy érzed, a mindennapi életed zavarja, ill. más tevékenységek rovására megy, szerintem érdemes megkérdezni egy pszichiátert.
2018. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen másik nőcit másolok??? Nem értem... Senkit se másolok. Sajnos apukám is rendmániás.

Igen, sajnos... Volt már, hogy majdnem elsírtam magam a padló látványától. Pedig 5 nappal ezelőtt volt felmosva, undorodok egy kis kosztól is. Munkahelyemen is az asztalomat minden nap letörlöm, a port, és felsöprök magam alatt.

2018. szept. 21. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

*majdnem elsírtam magam a padló látványától. Pedig 5 nappal ezelőtt volt felmosva,


Ezen nem csodálkoznék 5 napos trappolás után a helyedben:DD

2018. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ismernéd anyámat...
2018. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbetegít, kifáraszt, akkor beteges és kényszeres takarítás.
2018. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "stb."-től kezdve gyanús, a "sirhatnékom van"-tól kezdve egyre komolyabb, az "undirítónak érzem"-től kezdve már beteges - főleg, ha más ugyanarra a lakásra azt mondja, hogy mindig szép rend és tisztaság van benne.
2018. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!