Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apa nem biztos abban...

Ha az apa nem biztos abban hogy ő a gyerek apja csináltathat apasági (dns) tesztet az anya bele eggyezése nélkül? Nem vagyunk házasok!

Figyelt kérdés
De ha kételkedik inkább felnevelem egyedül!!!
2010. szept. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

60ezer Ft

[link]

2010. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem de nem vagyok benne bíztos.
2010. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen :-( Ha tud valamilyen mintát venni a gyerektől, és adja hozzá a saját mintáját is, abból már megcsinálják.
2010. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jogilag lehet, hogy nem, de ha ő kételkedik, akkor ha te nem egyezel bele a tesztbe, akkor nem is lesz jgilag az apja soha, hiszen nem vállalja az apaságot (én se vállalnám, ha nem egyezel bele a tesztbe...).


Szóval vagy beleegyezel, vagy téyleg nem lesz ő az apa (jogilag legalábbis).

Én beleegyeznék, majd egyedül felnevelném, de rajta behajtanám a gyerektartást. Ne vedd el azt a pénzt a gyerekedtől, inkább ha nem kell, rakd félre neki, gyűjtsd külön számlán.

Ha az apa meggondolja magát, akkor akár a gyerek 10 éves korában is perre mehet, hogy ő az apa, a biróság kötelez a tesztre, ő jól összehaverkodik a gyerekével és boldog apuka lesz, te meg tök egyedül végigszenvedted a legnehezebb éveket és elvesztettél 10 év gyerektartást. Ennek van értelme???

2010. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!