Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülök, Ti is kaptok idióta...

Szülök, Ti is kaptok idióta beszólásokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kicsit mérgelődni jöttem. 3 kislányom van, egészségesek, okosak, szuper gyerekek.

Erre mindenki azzal jön, jaj mi szörnyű, rettenet, hogy nincs fiam. Na majd a 4.

Ezt miért kell?

Vagy ugye a CSOK-os beszólások, 2021-ben csak is a lóvé miatt lehet gyereket vállalni?

Nem!

Olyanokról, hogy a totál lányos lányt fiúnak nézik, csúnya a neve, mind egy apától van, miert olyan kicsi, szegeny mi baja? (semmi csak az anyja is 154cm).

Ezekre mi szükség?

Sőt lányos anya mondta nekem, hogy ő akkor vállalna még egy gyereket, ha garantálják hogy fiú.

Szerintem egészség legyen, a többi nem számít.

Szerintem! De kinek hogy.

Egyébként gratulálás általában elmaradt, helyette: Nem baj majd a következő fiú lesz.



2021. okt. 29. 12:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Persze, ne vedd fel, és röhögni szoktam.

Nálunk a harmadik fiú lett, megkaptam a szomszédnénitől, hogy na, apa VÉGRE boldog? Mondtam, hogy eddig is annak tűnt csókolom.

És persze: Fiú? Nem? Lány? Miért? Miért nem? Hülye kérdéskör végtelenítve.

Kedvencem a kicsi hogyhogy fiú, amikor ő is SZÉP? o.O

Illetve: Honnan szedted ezt a nevet?!?!?! -kérdezte Martina anyukája a top 50-es lánynevünkre, és megálltam, és nem kérdeztem vissza :D

Illetve a fiam neve már ritkább kicsit. Mi? Ez a neve? Így? Miért? De tényleg ez a neve?

És a legeslegkedvencebbem a bácsi a teszkóban: Nahát, az édesapámat is így hívták! De hát ő a nyolcadik fiú volt a családban, és addigra elfogytak a normális nevek... :'D

2021. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 babyboom567 ***** válasza:
100%
off: mi a neve a kisfiadnak,hogy ilyen különleges?
2021. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Áh az ilyenekkel ne törődj. Ezeknek az se lenne jó, ha mind fiú lenne, és az se, ha mindenféle neműek lennének...
2021. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szép arcú kisfiam van, és legalább tizen megkérdezték már az utcán random, hogy kislány-e, miközben full kékbe volt öltöztetve, kék takaróval. Merthogy olyan szép, biztos kislány.
2021. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a legdurvább az volt eddig (34 hetes vagyok), amikor egy öreg nyanya beszólt a pénztárnál sorban állva, hogy nem érti hogy a mai fiatal nőknek miért kell közszemlére tenni ilyen szemérmetlenül a hasukat :D :D


A hasat jól kiemelő kismama felső és nadrág volt rajtam, nem pedig egy zsák, bocsi.

2021. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
#2 Nem különleges, csak ritka. Leónak hívják.
2021. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem még csak 2 hónapos a fiam, de már most falra mászok az emberektől. Mi lesz később?!


A legjobb, ezt minden 2. ember megkérdezi: mikor jön a kistesó? Hát bmeg, még össze se forrt a lukam, de már legyek terhes a következővel.


A másik, hogy több vetélés után folyamatosan azt hallgattam, még 38 hetesen is megkaptam, hogy "most ez hátha megmarad". Hát köszi, szülés előtt pár héttel pont ezt akarja hallani az ember.


Nincs tejem, így körülöttem hirtelen mindenki szoptatási tanácsadó lett, tele vagyok kéretlen tanácsokkal, még az apósomnak is megvolt a véleménye, szerinte mit csesztem el a szoptatásnál.


De volt itt sokminden, a miért vállalsz gyereket korona alatt, a de fura neve van a gyereknek, még soha nem hallottam(Botond), a következő hátha lány lesz(soha nem mondtam, hogy lányt akartam, nekem tökmind1), stb. És ez mind 2 hónap alatt.🤦‍♀️

2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 babyboom567 ***** válasza:
97%

Amikor kérdezik ,hogy mikor jön a következő gyerek,mert testvér az kell mindenképp.És elszörnyednek,hogy nem lesz több.Én 45 vagyok férjem meg 57,szóval nem, nem lesz több.

Még a nőgyógyász a méhsüllyedés vizsgálaton is azt mondta,hogy olyan szuperül meg tudják műteni,hogy még szülhetek. WTF!!

2021. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Megmondanám nekik, hogy pofa be, különben olyat teszek, amit magam is megbánok. Ki nem állhatom az ilyen kotnyeles tahókat
2021. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Férjem keresztapja a születendő gyereket mindig úgy emlegeti: Pityuka. Mint valami hülyegyerek.


Mondtam neki ezerszer, hogy hívja babának, kicsinek, aminek akarja, vagy ahogy mi fogjuk nevezni, Gábor, de baszki nem, hanem folyamatosan ez megy. Olyan bántónak érzem, rosszul esik.

2021. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!