Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy reagáljátok le ezeket a...

Hogy reagáljátok le ezeket a beszólásokat?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy poénnak szánják, de már nagyon nagyon idegesít....

Rendszeresen célozgatnak, vagy konkrétan meg is mondjk ezeket, pl. hogy fogok üvölteni mikor belülről széttép a gyerek; majd mikor jön kifele nem fogok ennyire vigyorogni; apuka majd szól, hogy szűkebbre varrjanak; olyan leszek, mint a fejőstehén, stb.

Megjegyzések a mellemre, a nemi szervemre.. nekem ezek annyira intim dolgok, és nagyon kellemetlenül érzem magam, mikor ilyeneket részleteznek, pláne férfiak, akiknek aztán fingjuk nincs a dologról, és még röhögnek is rajta...


2016. aug. 1. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

Én pasi vagyok, nekem a barátnőm apja tett ilyen megjegyzéseket. Pl: "..és végig ér?", "Neked még gumi se kell." stb.. és röhögtem, visszaszóltam, hogy tapasztalatból beszélsz?


Szólj vissza te is, azt röhögd ki. De csak akkor, ha jó beszólás.

2016. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan, h jo beszolas, ezek mind negativ es serto ill undorito dolgok reszukrol. Mondd oda a magadet nyugodtan!
2016. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan megmondhatod hogy ezt sürgősen fejezzék be, esetleg a férjed is kiállhatna melletted ha ott van és az ő barátai csámcsognak éppen rajtad. Eleg undorító
2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Intelligens ember nem mond ilyeneket! Amelyik meg ezzel jön,azzal nem kell szóba állni!

Sajna egyébként én azt tapasztaltam,hogy az tudja a legjobban,legszemléletesebben előadni,hogy merre,meddig fogsz szakadni,repedniszülés közben,aki még csak közelében sem járt a szülésnek! Ezeken jót lehet mosolyogni! Tudatlan,nem kell vele foglalkozni!

Egyébként pedig fegyvertelenekkel ne vívj szellemi párharcot! :-)

2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy elég annyit mondani, hogy intelligens ember nem mond ilyet, a többinek meg tilos. És ennyi.
2016. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem senki nem mondott ilyeneket :O. Kik mondják ezeket? Elküldeném a fenébe őket, az tuti.
2016. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát, nem rosszból, de nálunk volt pár terhesség a családban, rokonságban, baráti körben, de ilyen beszólások nem voltak (másmilyenek igen, amik tényleg aranyosak, viccesek voltak). Ezek egyszerűen gusztustalan hülyeségek. Ne reagáld le sehogy, hagyd a fenébe...
2016. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Annyit mondanék, mereven a szemébe nézve az illetőnek, hogy "így csak primitív ember beszél és a legkevésbé sem vicces. Elvárom a tiszteletet".


Ha nem véded meg magad, az nem mások hibája. Ugy beszélnek veled, ahogy azt Te hagyod nekik.

2016. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

És mégis, kik ezek?

Nekem soha hasonlót sem mondtak, de biztos, hogy elküldtem volna azt, aki megteszi. Nem bántani akarlak az ismerőseid miatt, de ne forogj ilyen körökben, ha nem ütik meg a te intelligenciaszintedet. Márpedig elég nagy bunkó, aki ilyet mond egy kismamának.

2016. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Úristen! AZ én családom, barátaim, ismerőseim is szabad szájúak, de ilyet ok sem mondtak soha. Higgadtan tedd helyre ezeket a ..... Nem írom le, amit gondolok, annyira csúnya lenne. A férjed mit szól ezekre?
2016. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!