Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utálom a...

Mit tegyek, ha utálom a szoptatást?

Figyelt kérdés
Engem mindig is taszított a gondolat, hogy szoptassam a gyerekem. Most se lett jobb. Undorodom ilyenkor magamtól. A fejés se megoldás, állandóan érzem a (számomra) büdös tej szagát.
2021. nov. 10. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor nem sok választásod marad, ha a fejés sem megoldás. Tápszer.
2021. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hagyd abba!
2021. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
A kakis pelussal nincs gond?
2021. nov. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd abba. Ennyi. Ha nem megy, nem kell erőltetni. En is így voltam vele. Tápszerre váltottunk és sokkal jobb lett minden.
2021. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd abba. Nem ördögtől való a tápszer.
2021. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne csinald. En biztosan nem fogok szoptatni. Sok egeszseges ember el aki tapszert kapott kiskoraban.
2021. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi a célod a szoptatással?
2021. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

15 hónapja szoptatom a lányom (igény szerint ráadásul), soha életében nem kapott tápszert, úgy írom a következőket, amiért lehet itt meg fognak kövezni: nem az anyatej a legnagyobb kincs, amit adni tudsz a gyereknek. Persze jó, ha van, de nem ér annyit, hogy te kínozd magad miatta. Nem bűn azért abbahagyni a szoptatást, mert neked azzal bármilyen okból is problémád van. Boldog, egészséges, kiegyensúlyozott baba csak ugyanilyen anyuka mellett tud lenni.


Szóval ha nem akarsz fejni, undorít maga a szoptatás folyamata, akkor ne erőltesd. A tápszer nem ördögtől való, sokak életét tette már könnyebbé.

2021. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd abba. Annak semmi értelme, ha emiatt frusztrált, ideges vagy, mert a babád is az lesz tőle.
2021. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is tápszeren nőttem fel. 28 éves vagyok, és a 2 kezemen meg tudom számolni, hányszor volt beteg az életben.
2021. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!