Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy normális férfi valóban...

Egy normális férfi valóban minden percét a gyerekkel akarja tölteni?

Figyelt kérdés

A 7. válasz ihlette a kérdésem. Feltűnően sokan felpontozták. Tényleg ez lenne a normális? Ha valaki nem akarja az összes szabad pillanatát a gyerekkel tölteni, akkor azzal baj van?


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


2021. nov. 13. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem olyan nincs hogy normális férfi,HA családról beszélünk ott már nem csak férfi van, hanem nő is és mellé esetleg gyerek.És normális helyen nem csak önmagunkra szakitunk időt hanem a párra és a gyerekre is.Függetlenül a ledolgozott órák számától.
2021. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Az a hivatkozott 7. válasz nem azt írja, ami a kérdés címében meg van fogalmazva, hanem azt, hogy "minden szabad percét". Ez viszont nem azt jelenti, hogy minden idejét, amit nem a munkával meg a munkába járással tölt, hanem csak azt az időt, amit az illető válaszoló "szabadnak" tekint. Ha nem tekinti szabadnak a kocsmában sörözést, a számítógépezést, a kártyázást stb. akkor csak az az idő marad szabadnak, amennyit a gyerekével tölt ténylegesen.
2021. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha a férjed ugyanannyi időt fordítana gyerekmentes programra, mint most, de 12 órát dolgozna, akkor mennyi ideje maradna a gyerekére?
2021. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem, a normális ember (akár férfi, akár nő) nem szűnik meg önálló lénynek lenni azáltal, hogy gyereke születik
2021. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
A "minden szabad perc" némileg túlzásnak tűnik és szerencsére nem is kell ilyeneken gondolkoznom. Az én férjem rohan haza meló után babusgatni a kislányát. Mindkettőnknek tudunk találni én időt és még egymásra is jut időnk általában. Szerintem meg lehet oldani, csak akarni kell.
2021. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem is rohan haza, hogy tudjon babázni és hogy ő is figlalkozzon a gyerekkek. Ötkor hazaér, engem "levált". Innentől azt csinálok amit akarok. Fürdetés, altatád, játéknis az övé, minden. Kb.8kor alszik a gyerek. Mi 11kor. Addig azt csinálunk amit akarunk. Együtt is. Hétvégén pedig egyik nap reggel én megyek ki a gyerekkel és ő alszik tovább, a másik nap ő és én alszok. Aki a reggelt viszi, délután alszik 2 órát. Így érzem helyesnek és normálisnak. Ha a hétvégén délután vakamelyikünk el akar menni a barátaival valahova, akkor megy. Akkor egy délutáni alvás kimarad. Max ha fáradt valaki, korábban lefekszik a gyerekkel. (A gyerek 8 hónapos, születése óta ez megy)
2021. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
64%
16os vagyok. Sok a hiba, siettem, bocs.
2021. nov. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!