Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert erzem azt, hogy mar nem...

Miert erzem azt, hogy mar nem szeretnem ezt a babat?

Figyelt kérdés

Iszonyu sok even keresztul probalkoztunk, remenykedtunk mire vegre valahara sikerult es terhes maradtam. Korabban mar volt egy 5 hetes vetelesem igy ehez a terhesseghez mar a legeleje ota negativan allok hozza.

Minden ejszaka rem almom van, most fogom betolteni a 6 honapot ..

Es maganyosnak bezartnak erzem magam. A csaladom beleszol mindenbe, hogy ne vegyek semmit a picinek ne is nagyon nezzek mert meg korai. Bar anyagilag is nagyon rosszul allunk es ugyerzem a sex miatt a ferjemtol is egyre tavolabb kerulok, vele sem tudok megbeszelni semmit szinte.

Az este mozgott bennem a pici, es en csak azon gondolkodtam hogy mibol fogunk neki kiteremteni mindent? Hogy lesz??

Milyen anya leszek ha mar most csak a streszt es a szomorusagot kapja tollem?

Es igen arra gondoltam es ki is mondtam a ferjemnek, hogy most a baba a legnagyobb gond forrasa mert oszejott de nem ugy elem meg ahogy kellene!

Olyan erzesem van elso perctol fogva hogy ugyis elfog menni, es allandoan csak ragodok.

Amikor mocorog ahelyt, hogy orulnek arra gondolok megutom es tobbe nem fog megmoccani.

Valaki volt ennyi idos terhesen hasonlo helyzetben? Mi lett a vege? Halva szuletes?



#baba #férj #rémálom #mocorgás #Megutom #Halva szuletes
2021. nov. 14. 05:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
94%

A te fejedben valami nagyon nincs rendben!

Keress segítséget nagyon gyorsan vagy tényleg add örökbe!


Borzasztóan felszínes ember vagy, ha az zavar, hogy a babának nem mindenből a drága és új kategória jut. A baba felnő, nem fog emlékezni rá. Marketplacen rengeteg jó cuccot lehet venni, töredék áron. A legtöbbröl senki nem mondaná meg hogy párszor használt.

2021. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg az utat vissza a férjedhez, mert ő tudna neked a legtöbbet segíteni. Bízz benne, tekints magatokra csapatként és hagyd, hogy megnyugtasson, levegyen terheket a válladról. Ketten vágytatok erre a babára, ketten várjátok, ketten lesztek a szülei. Nektek megvan még a szövetségetek, tegyél érte, hogy erősebb legyen és bízz benne.

Segítséget kérni pedig soha nem szégyen. Akkor sem volt az, amikor te lenézted, most sem az. Egy gyereknek az első éveiben édesmindegy milyen ruhát hord, az kié volt előtte. Az ilyesfajta identitás inkább iskoláskorban kezd kialakulni.

Ugyanígy a lelki problémáid miatt sem szégyen segítséget kérni (a gyakorinál hasznosabb helyen sem). Sajnálatos, ha a pszichológus nem fér bele, az ingyenes opciókat nem ismerem, próbáld meg esetleg, amiket itt is javasoltak.

2021. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
10%
Már megint egy nyafogással teli, unalmas kisregény. Akkor vetesd el, ha mégsem kell. Senkit nem érdekel
2021. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy 6 hónapos magzatot mégis hogy vetessen el?
2021. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező ne hisztizz ne pánikolj már..megfogtok tudni neki mindent adni ami KELL! Menj orvoshoz..azért akarnád bántani a hasadban a babát mert nem 200 ezres babakocsiban lesz. A legjobbat akarod neki megadni de ha nem tudod akkor inkább BÁNTOD/MEGÖLÖD? Akkor most neki akarsz jòt vagy villogni akarsz másnak a baba cuccokkal? Komolyan lenézed azokat akik használtan vesznek dolgokat? Milyen világban élsz te? Szégyeld magad. Ha mégis csinálsz valamit, remélem rájönnek az orvosok és lecsuknak évekre aztán nézhezed a börtönben a csempét..a baba meg majd jò és szerető emberekhez kerül és boldogan él majd egészségesen.Vagy az apjával..Remélem legalább ő normális, bár kétséges ha ilyen nő mellett él.
2021. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy újabb 'évekig próbálkoztunk, vetéltem de most mégsem kell' anya. Csak a szokásos...

Kezd már tendencia lenni.

2021. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
84%
Azért érzed így,mert beteg vagy.De amúgy én is nagyon kétlem hogy ez valós dolog.Minden esetre ha ilyen témában így trollkodsz,az is a lelked,psziched betegséget mutatja.Mindenhogy keress egy pszichológust magadnak.
2021. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon felekőtlenek vagytok mindketten. Megbántad a gyerekvállalást már most. Ennyi történt. Sokakkal megesik, csak nem mernek beszélni róla.

Ha megszületett inkubátorba még beteheted névtelenül.

2021. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
A kapott cuccok olyanok szamomra, hogy mindig is leneztem azokat akik mas szara utan sovarognak - Eleinte sajnáltalak, de ezek után csak annyit mondok: megérdemled!
2021. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
29%

29

...De baba nem 😑

2021. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!