Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan nő...

Van még rajtam kívül olyan nő aki szeretne babát, de nincs párja? Egy éve elhagyott a vőlegényem, úgy érzem kifutok az időböl. 27N

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan, meg van 15 eved szulni!

En is igy voltam, 32 evesen ismerkedtunk ossze, es 34 evesen szultem.

A baratnom 10 eves kapcsolat utan 40 evesen lett egyedulallo, majd 2 evre ra megismerte a ferjet, 44 evesen szult.

Mindenkinek mas van megirva.

2017. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Tudom, hogy ez most Neked nyilván sovány vígasz, de fog jönni jobb a vőlegényednél. Fiatal vagy még, nekem 33 évesen lett párom és 37 évesen szültem a fiam, aki szép és egészséges és nem gondoltam, hogy kifutok az időből. Persze azt nem mondom, hogy várjon mindenki idáig, de én kb. 30 éves koromig karriert építettem, buliztam, pasiztam, sportoltam. A 2. diplomámat 28 évesen vettem kézhez és ugyan a családom már üldözött, hogy kéne unoka, de nem tehetek róla, ha egyszer gyereknek éreztem magam még és más terveim voltak akkor. Szerintem előtted az élet, ha úgy érzed, megértél a családalapításra, kezdj el ismerkedni komoly férfiakkal vagy csak élvezd a jelent és jönni fog! Fel tudtad dolgozni már a szakítást? Mert az még fontos ahhoz, hogy beengedd az életedbe az újat. Jársz közösségbe?
2017. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Èn mèg szeretem, de az elmúlt egy èvben ismerkedtem is, próbáltam lefoglalni magam. Volt is egy fèrfi akivel eltudtam volna kèpzelni, de sajnos nem jött össze. De mindig is fiatalon szerettem volna gyermeket, ès ez elkeserít, hogy csak kèsik a dolog. Sok èvet elpazaroltam látszólag, ha tudtam volna előre...persze nem azt mondom, hogy már öreg lennék, de 30 éves korom előtt terveztem. Sajnos a pártalálásban sosem voltam szerencsés.😃
2017. márc. 30. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ember tervez, Isten vegez, en is hamarabb terveztem szulni, de igy jott ossze. Ezen hiaba keseregsz, majd eljon a te idod!
2017. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az életben sajnos többnyire nem úgy történnek a dolgok, ahogyan az ember eltervezi. Sokszor kell újratervezni, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy rosszabb lesz majd, mint eredetileg szeretted volna. Abból, hogy kifutsz az időből, még nagyon messze vagy...

Engem 30 évesen dobott a "nagy szerelmem". Az egész családom leírt akkor, mondván, hogy nekem soha nem lesz családom, magányos macskás öreganyóként fogok meghalni...

Sokat vártam, mire újra megtaláltam, akivel el tudtam képzelni az életemet (35 évesen mentem férjhez). Most 42 éves vagyok, 3 szép gyerekünk van. :-)

Nem mondom, jobb lett volna huszonévesen szülni, de a végeredmény a lényeg, nem?

2017. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, az a lènyeg. Jó ezeket olvasni. 
2017. márc. 31. 08:17
 7/8 anonim válasza:
100%

Mi mar osszehazasodtunk, amikor a ferjem elmondta, hogy meggondolta magat, megismert valakit, es meg elvezni szeretne az eletet. Tul fiatalon hazasodtunk ossze (23 evesen) es nem mukodott, igy 31 evesen elvaltunk. En mar nagyon szerettem volna babat, ezzel nyaggattam az utolso egy evunkben is, szerintem ezzel huzhattam fel annyira, hogy vegre megtegye a nagy lepest, es otthagyjon engem. En vegul 32 evesen ugy dontottem, ogy mesterseges uton szeretnek teherbe esni, mert semmikeppen nem akartam kesobb szulni. Sikeresen megszuletett az elso kisfiam. Ra 4 evre ismertem meg a Nagy Ö-t, majd 2 even belul (en 38, ö 42) osszehazasodtunk. Neki meg nem volt gyereke, de nagyon szeretett volna, es remekul kujott a kisfiammal. Azota szuletett meg egy kislanyunk. Remekul megvagyunk, es egyaltalan nem bantam meg, hogy az elso gyermekem ilyen uton szultem. Nagyon boldogok vagyunk igy is.

Ha ugy erzed, hogy tenyleg nem akarsz kesobb szulni elsokent, gondold at. Szerintem a mestersegesteherbe eses egyaltalan nem rossz. Igaz, mondjuk draga egy kicsit. De aki szeretne, annak megeri.

2017. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon becsülendő, hogy belevágtál!
2017. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!