Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a 3. oltásró...

Mi a véleményetek a 3. oltásról terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az első 2 oltásom Pfizer volt, de még márciusban megkaptam a másodikat. 2 hónapom van még a szülésig. Rengeteg körülöttem a covidos. A nagyfiam iskolájában is sorban jönnek a lezárások. Nem tudom mit tegyek. Van aki felvette esetleg?
2021. nov. 17. 08:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Oltottként is lehetsz covidos ugyanúgy, nem egy embert ismerek, aki még kórházba is került. Fertőzni is tudsz másokat. Ne hidd azt, hogy garancia arra, hogy semmi bajod nem lesz sem neked, sem pedig a környezetednek csupán azért, mert be vagy oltva. Ha akarod beadatod, ha akarod nem. Sok különbség nincs
2021. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Én felvenném, biztos ami biztos.
2021. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%
1, azért jó lenne, ha ezt adatokkal alátámasztanád, tekintve hogy a napi eü rutin és a más országok által kidobott statisztikák sem ezt támasztják alá. Kivéve ha a kérdező 70+-os sinopharmos, ő közöttük valóban van rossz állapotú, de megyeszékhelyi kórház intenzívjén felülreprezentáltak az oltatlanok. Gépen még csak ők voltak úgy bő egy hete.
2021. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es. Tisztában vagyok vele, hogy elkaphatom, azzal is, hogy fertőzhetek. De rohadtul nem mindegy, hogy el tudom-e látni majd az újszülöttemet és a 7 évesem, vagy netán kórházba kerülök. Persze, a pakliban így is benne van, de jóval kisebb az esélye. Főleg úgy, hogy terhességi cukrom is van. De, van különbség. Sajnos látom a környezetemben.
2021. nov. 17. 08:51
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

3


Leszarom ki mit hisz el. Ha valóban annyit érne az oltás, mint be van állítva, akkor nem lenne rekord a fertőzések száma. Munkahelyemre sorra telefonálnak be az oltottak, hogy baromi rosszul vannak, nem tudnak bejönni. Nem látom jelét, hogy annyival védettebbek lennének, mint mondjuk én, aki átestem a covidon.

2021. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Amerikában és Angliában már kijött az ajánlás, hogy javasolják felvenni a 3. oltást kismamáknak is.

Én is gondolkozom rajta - eüs családtag covid osztályon dolgozik, 3 oltásossal senkivel sem találkozott még kórházban. De mielőtt döntenék, szerintem megnézetem a védettségemet, mert ha az megfelelő, akkor nem rohanok oltatni.

A legbiztosabb infót, ki hogyan kerül intenzívre, az ott dolgozóktól fogod kapni. Nem mindegy az sem, hogy valaki "nagyon rosszul van", de otthon, mint sima betegen, vagy kórházban.

2021. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Vedd fel szerintem!
2021. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
En is be szeretnem adatni de egyenlőre sehol nem jött ki tanulmany arról hogy lehet e, egyenlőre nogyogyasz, háziorvos is nem-et mondott rá
2021. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Én teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok.

Március elején kaptam a 2. pfizert, szintén 2 hónap múlva szülök.

Nagyon szeretném a 3. oltást. De egyáltalán beoltanának? Én úgy tudom hogy az USA-ban már javasolják a 3. oltást, de itthon még nem. Az a gyanúm, hogy amíg itthon nincs erre ajánlás, addig úgyse oltanának be.

2021. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Sógornőm megkapta a harmadikat (igaz, ő nem terhes, és Szputnyikot), covidos lett, eléggé beteg, ott van a 8 hónapos kisfiával. Én sem vagyok kismama, de megkaptam 2 oltást (Pfizer), a múlt hónapban iszonyúan beteg voltam, nem tudom hogy covid volt-e, nem csináltattam tesztet. Ezek után én úgy döntöttem, hogy nem kérem a harmadikat. Természetesen mindenkinek szíve-joga eldönteni, mit szeretne, nem akarok senkit rá vagy lebeszélni. De vhogy nem vágyom rá, hogy legyen negyedik, ötödik, meg ki tudja hányadik. Én a helyedben nem kérném, de lehet csak személyes tapasztalatból vagyok vele így.
2021. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!