Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fog fájni a babám füle,...

Nem fog fájni a babám füle, ha mindig hason alszik, és holnap rakatunk fülbevalót?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Most ez jutott eszembe, hogy nem fogja e nyomni neki. Tapasztalatok?
2021. nov. 22. 17:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem. De nem rakatnék egy magatehetetlen ember fülébe semmit. Nekem is lányom van, semeddig se fájt megvárni, míg maga kérte.
2021. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Tuti nem lövetném ki egy 7 hónapos fülét.
2021. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Minek ez az egesz procedura? Eldontheti az a gyerek hogy akarja e hogy egy darab fem logjon a fulebol…
2021. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én pedig úgy gondolom, hogy inkább kilövetem neki baba korban, és fél óra múlva nem is emlékszik rá, minthogy "nagylány" korában kelljen sajnálnia, hogy neki nincs, és bátorságot gyűjtenie, hogy megcsináltassa. Nagylányommal is így csináltuk, és nem bántam meg egy percre sem. Nekem nem lett kilövetve, és mindig sajnáltam, hogy már "észnél" voltam, mikor meg kellett csináltatni.
2021. nov. 22. 17:53
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nagylanyoddal igy csinaltatok akkor neki nem nyomta alvas kozbe ….? Ha fulbevalot akarna akkor kilovetne nagyobb koraba
2021. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nagylányom kicsit nagyobb volt, és ő ritkán aludt hason.
2021. nov. 22. 17:56
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Neked és szerinted. De akkor sem helyes, hogy önhatalmúlag dönt egy ember egy másik ember teste felett. Hiába a gyereked. Mi van, ha neki nem fog tetszeni? Mert nem vagyunk egyformák. Nekem is összeböködték a fülemet babakoromban, ráadásul tök ronda volt az a fülbevaló és nem vehettem ki, mert az szép és benne kell lennie, pont. Elég szomorú, hogy még a 21. században is megengedik maguknak a szülők, hogy "nekem tetszik ezért lesz és kész".

Lehet lepontozni.

2021. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

De miért olyanok válaszolnak, akiknek teljesen más a nézetük ezügyben? Nem azt kérdeztem, hogy kilövessem-e.

Na mindegy!

2021. nov. 22. 17:58
 9/28 A kérdező kommentje:
Ha neki nem tetszik és nem szeretne, akkor nyilván nem fogom erőltetni. Kivesszük, és szépen benől.
2021. nov. 22. 18:02
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Igen, fájni fog Neki amikor ráfekszik. És akkor is, amikor beleakad valamibe.
2021. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!