Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fog fájni a babám füle,...

Nem fog fájni a babám füle, ha mindig hason alszik, és holnap rakatunk fülbevalót?

Figyelt kérdés
7 hónapos. Most ez jutott eszembe, hogy nem fogja e nyomni neki. Tapasztalatok?
2021. nov. 22. 17:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
14%
24 nezd meg barkinek a fulet akinek ki lett veve a fulbevaloja
2021. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%
Mutass olyan képet légyszi, mert soha az életben ilyet nem láttam.
2021. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván fájni fog neki, elvégre lesz ott egy friss seb.
2021. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is van egy kislányom, de nem lövettem ki a fülét. Emlékszem, amikor én 12 éves voltam, hogy anyum elvitt, és kilövethettem a fülem. Kiválaszthattam a fülbevalót, amit szeretnék, és egy jó nagylányos program volt. Nem féltem, vagy pánikoltam miatta, mert anyukám se tette. Fájni fájt, de nem volt egy olyan nagy fájdalom, amit ne lettem volna képes kezelni, és nincs bennem a mai napig, hogy bárcsak csecsemő koromban tették volna.

Egy izgi dolog volt, és én is így csinálom majd a lányommal.


Illetve nekem a barátnőm babájának például van, és bele is akadt a szőnyegbe, amikor mászott, és akkor volt ott vér, és sírás. Persze ez egy speciális eset, de még egy ilyen pici baba, össze vissza mozog, és később is útban lehet neki.

2021. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

Egy seb? Tudod te mekkora az?

Itt senkinek nem lőtték felnőttként a fülét?

2021. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
30%
Jaj de nagy dolog, hogy ott van egy picike lyuk a fülén! Azt a mindenit! Bele ne haljatok.
2021. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
19%
26 már ne is haragudj, de ez az ÉN testem és nem értékelem, hogy helyettem döntöttek anno. Nyilván nem haragszom anyamra meg semmi, de hadd döntsem már el ÉN, hogy legyen e lyuk vagy ne. Legyen e helye ha úgy döntök mégsem kell. Mint mondtam ez a dolog SOHA nem a babáról szól. Mindig az anyáról. Esetleg nagyiról. Valahogy egy apát se hallottam még, hogy ki akarná követni a gyerek fülét. Kb a le se szarják kategória. Nagyon helyesen. (Figyelem! Ne jöjjön senki azzal, hogy hány apát ismer aki maga akarta lövetni a gyerek fülét. Kivételek mindig vannak, de nem ez a többség).
2021. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
42%
27 abszolut egyetertek. Az anyak faszsaga ez hogy jajj legyen fulbevalo a fulebe mert az mennyire aranyos…
2021. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!