Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a kislány...

Van itt olyan akinek a kislánya 4 éves korában kapott fülbevalót?

Figyelt kérdés
Hogy viselte, nem akarta utána kiszedegetni? Nagyon sírt mikor belőtték?
2018. máj. 5. 11:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Ki akarta volna szedni, kiszedtem volna. Ő szerette volna, ezért nem is szedte ki.

És egyáltalán nem sírt.

2018. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az enyém is szeretne de mist talalta ki egyik pillanatrol a masikra...nem tudom mennyire viselné el..a csattal hajgumival elvan de ekszert abszolut nem visel
2018. máj. 5. 12:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért a fülbevalón kívül milyen más ékszer jöhet szóba egy kisgyereknél?
2018. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyaklanc pl? Karkoto pl?
2018. máj. 5. 14:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Balesetveszélyes, így a mi ovinkban pl. tilos is.
2018. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiája van valamelyik fémre. Ha aranyfülbevaló, akkor a vörösrézre például.
2018. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet...de emiatt akkor sose legyen neki? :) amugy ha jol tudom amit belonek nikkel mentes . De nem azert nen hord ekszert mert erzekeny ra hanem mert nem szereti (fem nincs is neki csak gyongy de azt se hord..) de most rajott h fulbevalot akar.
2018. máj. 5. 14:37
 8/18 anonim ***** válasza:
A nikkel egy dolog. Az aranyat szokták más fémekkel ötvözni, attól függ, mit tettek bele. Ha allergiás, lehet az a jele, hogy nem bírja elviselni a fülében a fülbevalót. Nem tudom, miért vagy úgy megijedve, még csak 4 éves.. Ott van egy lyuk, bármikor tehet bele majd fülbevalót, ha nagy lesz. Az enyém baba korában kapta, semmi gond nincs vele, arany, benne van a fülében azóta is. Az orvosi fém, amit ilyenkor adnak, azt már lecseréltétek? Azzal is lehet gond. Próbáld meg ezüsttel. Lehet, hogy csak időre van szüksége.
2018. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom nagyon bátor volt egészen addig, amíg az első fülbevalót be nem lőtték. Akkor közölte, hogy neki elég is volt, a másikat nem kéri. Persze meggyőztem és nem is volt vészes a második belövése sem, kicsi sírás azért volt. A fülbevaló nem zavarja, pedig ő sem hord más ékszert. Pár hét után a belőttet kicseréltük pici köves karikára, az nem tudja megszúrni sem. Már több mint két éve hordja, észre sem veszi.
2018. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont 4 évesen kapta. Előtte hetekig mondogatta, hogy szeretne. Akkor megbeszéltük, hogy fájni fog, ha belövik, nem piszkáljuk, stbstb, de neki nagyon kellett, megígérte hogy nem fog sírni. Egyszerre lőtték neki a kettőt, így mire meglepődött, addigra készen is volt. Nem sírt, mert megígérte (ő ilyen), de látszott rajta, hogy fájt neki.
2018. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!