Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, mennyi...

Egyedülálló anyukák, mennyi pénzből éltek havonta?

Figyelt kérdés

Lakhatásra nem kell költenem majd, de sosem éltem egyedül, mondjuk most se fogok, nem tudom mennyi pénzre lenne szükségem. Hogy állapodjunk meg a gyermekem apjával?

Nekem van 250 ezer bevételem havonta fizetésből. Nem szeretnénk nagy lábon élni, félre is szeretnék rakni pénzt ha tudok.



2021. nov. 23. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem simán kérj 50 ezret, elvégre az ő gyereke is. Ha nem kell, majd félrerakod a gyereknek.
2021. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont erre az összegre gondoltam. Ha meg olyan nagy kiadás van azt felezzük pl. Új bútor a gyereknek Ez a tervem. 🙂
2021. nov. 23. 11:20
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
50 ezer teljes reális. Egyik ismerősöm is ennyit fizet. Mi is ebben állapodtunk meg a párommal, ha szét megyünk, akkor 50 ezer.
2021. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi kerül havi 100 ezerbe egy gyereken? Mert gondolom nem cs
2021. nov. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem csak apukának kell eltartani.


vagy ha igen akkor mikor nála van akkor pluszba nem kell neki venni semmit, akkor az anya fizessen?

2021. nov. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak apukának kell eltartani."


Anyuka természetben járul hozzá a gyerekneveléshez, azzal, hogy most, főz, takarít rá, ápolja, ha beteg, tanul vele és így tovább. Ha apukának nem tetszik, hogy havi 50 ezret kell fizetni, kérvényezze az osztott felügyeletet, nem kell hozzá már anyuka beleegyezése sem.


De mint tudjuk, hogy az apák 95%-a úgyse fogja kérvényzni, mert így legalább nem nekik kell folyton táppénzre menni a gyerekkel és izgulni, meddig tűri a munkáltató és a gyerek mellé egyébként sem egyszerű nőt felvinni és másik családot csinálni.

2021. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem korrekt az 50 ezer forint, ha az egyik szülő neveli csak a gyereket. Nálunk ez biztosan nem lesz probléma, mert meg tudjuk beszélni a dolgokat normálisan. Mindketten fair-ek szeretnénk lenni, a kérdést arra irányult,hogy túlzásba se szeretnék esni, reális összeget kérnék tőle. Egyikünknek sincs szerencsére ilyen tapasztalata, úgyhogy közösen tanuljuk ezt az egész szituációt.
2021. nov. 25. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg külföldön dolgozok és van egy fiam aki 3 éves Magyarországon. Most jött el az idő hogy az anyukát felkészítettem mentálisanhogy szépen lassan menjen és kezdjen el dolgozni (már ő is szeretne) mert nem sokáig fogom már anyagilag szponzorálni ezt az egésszet ebben a formában. 50ezer ft részemről is korrekt és ha kell még valami akkor abba is segitek, viszont nálunk picit magasabban van ez a léc már több mint 2 éve amióta "elzavart több pénzt keresni"


Fizetem az albérletüket ami 100ezer + rezsi ami 50 még, ezen kivül heti 50ezer forintot utalok még neki amiből fedeznie kell az ételüket és amire kell még, ezen kivül én állom még a pelenkát és a gyógyszereket + a gyerek ruháit, szóval kb 400-450e ft havonta. Mivel külföldön élek és dolgozok igy annyi pénzem még marad amiből a lakhatásomat ki tudom fizetni és az ételt de másra nem nagyon.


Maga a kapcsolat olyan szintű volt hogy minden jobb csak vele ne keljen maradni (emberszámba se vett kb és a gyereken kivül nem létezett más)


Jelenleg megmondtam neki hogy tisztában vagyok vele hogy nem egyszerű egy kisgyerekkel főleg ebben a beteges időszakban amikor minden héten beteg a gyerek a bölcsiben így 6 hónapot adtam neki hogy készüljön fel rá és addig találjon mukát mert én is már 34 éves vagyok és így biztosan senki nem fog velem szóba állni hogy külföldön épp hogy el tartom magam mert minden pénzt haza küldök neki.


Én is erre az 50e ft ra fogok rá állni és kész, vége az érzelmi lelki zsarolásnak ami régen a gyerekkel volt "amennyit fizetsz annyit látod majd a gyereket"

2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Jó hülyének néz ez a nő téged.
2021. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

50ezer vicc kategória.


Aki dolgozik kisbaba mellett az tudja hogy ez semmi.

Inkább ne adjon semmit sem az apuka minthogy kiszúrja a szemem fillérekkel.

Tartsa meg magának .

Ha csak babyszitter segítséget kéred az sokkal többe kerül.


Akkor inkább fizetek én havi valamennyit és megnézem én hogy a kedves apuka egyedül hogy tudja megoldani mert az anyja segítsége nélkül tutira nemigazán

2021. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!