Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, mennyi...

Egyedülálló anyukák, mennyi pénzből éltek havonta?

Figyelt kérdés

Lakhatásra nem kell költenem majd, de sosem éltem egyedül, mondjuk most se fogok, nem tudom mennyi pénzre lenne szükségem. Hogy állapodjunk meg a gyermekem apjával?

Nekem van 250 ezer bevételem havonta fizetésből. Nem szeretnénk nagy lábon élni, félre is szeretnék rakni pénzt ha tudok.



2021. nov. 23. 11:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amíg 3 éves a baba addig minimum 80-100ezer hisz az anya nem tud elmenni dolgozni.

Szóval igenis segítse .

2eves kortól amikor már nem szopizik és egy idő után beáll a napi rutin , kaja , alvás stb. akkor elmegy az anyuka dolgozni.

Addig hogy dolgozzon ha ejjel6-7 alkalommal felkel szopni?

Nem gondoltok bele a részletekbe az a gond, fogalmazok sincs amíg nem vagytok más helyében

2021. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogalmatok
2021. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!