Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyuk! Hányszor vagytok...

Anyuk! Hányszor vagytok együtt egy héten kb. a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az ágyban...

Babakort is írjátok.


2021. nov. 30. 08:26
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
88%

21

Nekem sem olyan,mint volt de szerintem sokan vagyunk így vele. :)

2021. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Nálunk heti 3-4 megvan sokszor több is.

12, 9 és 3 hós baba anyukája vagyok.

Mostanában éjszaka kelt a párom :D vagy hajnalok hajnalán vagy volt olyan hogy ébresztőt állított 2re hogy osszebujjunk jobban és utána aludni is lehessen még :D

Tenni kell érte hogy ne hüljön ki a dolog ne lépjen be 3...

2021. nov. 30. 11:22
 23/60 anonim ***** válasza:
79%

23

Akkor fogj kezet az irigyezővel. Ha 3 hónapos baba mellett a férjem hajnal 2-kor ébresztgetett volna,én hívtam volna harmadikat. Szerencsére a férjem ettől intelligensebb volt. :)

2021. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak a szexen múlik, hogy nem csal meg a párod, ott bajok vannak. Illetve ha engem megpróbálna éjjel ezért felkelteni, megfojtanám egy párnával.
2021. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
80%
Engem ha éjjel ezért felkeltene a férjem, hát nagyon morcos lennék. Az ébresztős dolog meg, hát, durva. Nem ettől lesz jó egy házasság.
2021. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
25%
Azért durva.Aki azt írja hogy többszor egyutt vannak ,azt lepontozzák.😅😅Attol még ez így van,ha irigyek vagytok ha nem.Attol hogy pontozgattok lefele,még az én házasságom is jo,és mi is napi szinten egyutt vagyunk.Ez van,ha tetszik ha nem!☺️🙈😜
2021. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
92%

27

Én senkit nem pontozok le. :)

Kinek mi az igénye,a lènyeg,hogy mindkét fél örömére legyen. Ha napi 5,ha havi 2. Nem vagyunk egyformák.

Ami felb.sz,hogy a primkóbb réteg elkezd irigyezni meg lobogtatni a megcsalás zászlaját mert havi 1x vagyok a férjemmel. Mintha csak ezen múlna.

2021. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
25%
Hát erről van szo.Mindenki annyit szexel amennyit akar.Na de miért kell lepontozni,azt aki többet van együtt.Mi is szerencsések vagyunk,mert alszik a gyerek,nem rajta mulik,hogy együtt vagyunk e vagy sem,hanem azon,hogy épp van e kedvünk.Pedig itt sok az irigy,másért miért pontozzák le azokat akik gyakran együtt vannak?És igenis a szexen sok mulik,anélkul milyen már egy kapcsolat?Ezzel az erővel élhetsz testvéreddel ,rokonnal,baráttal stb.Az intimitás kell,mert ezen IS mulik egy kapcsolat .Ez tény!
2021. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
88%
Ezt most felolvastam a férjemnek, és közöltem vele, hogy ha fel merne kelteni éjjel vagy hajnalban azzal, hogy dugni akar, tuti agyonverném a párnával :D parancsra ébredve mindent éreznék, csak szexuális izgalmat nem, az biztos.
2021. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
84%

Heti 1-2 alkalom, de nem a gyereken múlik, és nem is rajtam :D A férjem sokat stresszel és fáradt, amúgy is kisebb étvágya volt a gyerek születése előtt is, mint nekem, szóval nálunk ez nem is nagyon volt jelentősen több. Amíg aktívan próbálkoztunk a babával, akkor volt heti 3 is, de még az sem jött össze mindig. Egyébként ez a heti 1-2 ez egy teljesen megfelelő kompromisszum nálunk, a minősége az bőven kárpótol a mennyiségi hiányosságokért, egy alkalom alatt azért rendesen helyben vagyok hagyva, szóval nincs okom panaszra :D

16 hónapos a lányunk, egyébként förtelmesen rossz alvó (ma éjszaka is átlag 30-40 percenként felébredtünk), de a libidómat ez csak marginálisan befolyásolja.

2021. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!