Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy apa télleg attól apa hogy...

Egy apa télleg attól apa hogy csak dolgozik?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Arról az esetről van szó amikor az alap munkán felül is dolgozik a férfi, nem vita témának indul



2021. dec. 2. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol apukának annyira kell dolgozni egy falat kenyérért hogy ki se lát a munkából, ott már bajok vannak. Gyerek nélkül is
2021. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt csúnyán benézted 😂

Édesanyám réges rég meghalt. Életében 18 éves koromtól kezdve én támogattam anyagilag, gyakorlatilag eltartottam 7 éven keresztül. És előtte is mindvégig csak egy állása volt, hiába nem éltünk nagy lábon. Sosem vetettem ezt a szemére. Apám meg még gyerektartást sem volt képes fizetni, úgyhogy van róla fogalmam milyen egy szar apa :) Ja, és az egyetemet is magamnak fizettem munka mellett, úgyhogy ez a rész sem jött be. Még valami esetleg? Bármi, ami miatt megkaphatnád az áhított bocsánatkérést?

2021. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy családapának kötelessége olyan munkát találni, amellyel eleget keres a felesége bérével együtt, ha már ő is dolgozik, és ami mellett a gyerekeire is tud időt fordítani. Ha nem képes ilyen munkát találni, nem lehet jó apa.
2021. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!