Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lányom dédipapájának Félix...

Lányom dédipapájának Félix volt a keresztneve. Születendő kisfiának ezt a nevet szeretné. Manapság megállja a helyét szerintetek?

Figyelt kérdés
Latin eredetű, jelentése boldog, szerencsés. Mit szólnátok hozzá? Én első hallásra nagyon meglepődtem. Nem szeretne tucatnevet, de nem is ismerek mostanában senkit, akit Félixnek hívnak. DE, ami furcsa, hogy kb. fél nap elteltével egészen megbarátkoztam ezzel a keresztnévvel. Ti hogy reagálnátok rá?

2021. dec. 18. 18:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekem csoporttársát is így hívják, nekem nem furcsa, pedig a cicánk is ezt a tápot eszi :D

Sőt szerintem különleges de még épp az ízléses határain belül van (nem mint a Rajmund, meg Eszmeralda, ég és föld)...

2021. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Hát nem vagyunk egy "Rikárdós" család. Remélem, érthető...

Zsan Pól Belmondó sem lenne. Páran poénkodtok, de a kérdésem teljesen komoly.

A 0,5X-re gondoltam elsősorban, még én is elmosolyodtam. De hasznos-jelet nyomtam neked is, mert a mondandód első részét néztem.

2021. dec. 18. 19:13
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt nem értem, hogy ha kiírsz egy ilyen tök intim kérdést, akkor miért nem lehet tűrni azokat a véleményeket, amik nem egyeznek a tiéddel? Nekem eszembe se jutna ilyen kérdést kiírni, mert ha nekem tetszik, ezt a nevet adom a gyereknek, más véleményét meg leszarom.
2021. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13.! Nem én adnám, hanem a lányom.
2021. dec. 18. 19:17
 15/34 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, csak akkor sem értem a kiírást.....
2021. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Szuper név, semmi gond nincs vele. Itthon nem ismerek senkit ezzel a névvel, de minden harmadik osztrák srácot így hívnak akit ismerek :)
2021. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne foglalkozz ezzel a szerencsétlen 9-es válaszolóval. Ő az a tipikus penészvirág, aki minden nevet ami nem Ferenc meg János (mert az ő gyerekét így hívják) habzó szájjal szid, meg cigányoz minden kérdésnél 😂 szerinte minden ilyesmi név egyenrangú a Dzsézömsztetemmel.
2021. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Kutyanév? A Bodri, meg a Blöki a kutyanevek. A Félix személynév. Attól, hogy valaki így nevezi el a kedvencét, még nem lesz kutyanév...
2021. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit nehéz elvonatkoztatni attól, hogy sok cicát es egy népszerű macska tápot hívnak igy, de egyébként meg mint nev, a hangzása tök jo szerintem.
2021. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

15.! Nem én döntök, hanem a lányom és a férje. Mi ebben az intim kérdés? Ha nem érted, az nem az én bajom.

Többieknek köszi, aki felfogta a kérdésem lényegét. Idegesítő, amikor mindig vannak beszólogatók. Neked most jobb lesz ettől a választól az estéd? Vagy mi vezérel, hogy kekeckedj?

2021. dec. 18. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!